Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 14-22 Lányok ti mit akartok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14-22 Lányok ti mit akartok egy fiútól inkább töltsön veletek minél több időt vagy töltsön veletek kevesebb időt kicsivel de mellette dolgozzon?

Figyelt kérdés
Már ezt nem úgy kérdezem, hogy mondjuk azért dolgozzon a fiú, hogyha esetleg penzéhes a lány mert akkor nyilvánvaló dolog. Hanem itt most a lányok negatív bekodolásárol beszélek, hogy már túl fiatalon konkrétan még tinéndzserként 18-22 évesen elvárják azt a kB ugyanennyi idős vagy esetleg kicsivel idősebb fiúktól, hogy azért dolgozzanak valamit. Ha nem is várják el akkor is megprobalnak nekik dirigálni vagy valahogy motiválni őket erre. Pedig ez nemmindenkire van jó hatással. Pl rám sem, mert én úgy gondolkodom ha már saját magamról van szó. Úgyis akkor fogok elkezdeni dolgozni amikor szükségem lesz valamire már és én tudom mikor jön majd el ennek az ideje. Éppen ezért is még csak maszekolok. Ezt is tavaly ősszel kezdtem el. Van aki mondjuk a szüleivel él de még 25+ évesen sem csinál még ennyit sem amit mondjuk azért ennyi idősen már én is csak akkor értek meg ha van az illetőnek valami baja. Viszont a nők túl erőszakosak és ők nem igen értik meg. Jelenleg még tanulok, jövőre érettségizek. És hogyha nem zárnak be minket annyira betegesen és nem leszek emiatt megint full depressziós amiből jelenleg jövök kifelé akkor, jövő ősztől leteszem a jogsit és elkezdek állandó munkát keresni. Vagy esetleg ha jó lesz az érettségi megyek biológusnak. A munkát már idén ősszel elkezdeném, de az érettségire akarok most koncentrálni. Ez esetben ha minden jól megy és lesz időm akkor jövő nyáron jelentkezek valami jól fizető nyári melóra legalább 1 hónapra. A diplomával egyébként is többre megyek, viszont van egy dolog ami miatt minél előbb elakarnék innen költözni azok pedig az aljas szüleim! Akik talán az egyetemben sem fognak támogatni. Vagy pedig inkább azt szeretitek ha minél több időt a barátotokkal tőlthettek. És ha nem dolgozik vagy ha teheti pl egy időszak alatt nem melózik pl össze szedi a pénzt ami neki kell pl nyárra úgy mint én! Van olyan haverom aki melózik most nyáron is. És neki van egy 17 éves barátnője aki kB 80km-re él innen tomegkozlekedésel kB 1-1,5 órára. Tavasszal volt olyan időszak, hogy egy héten minden nap taliztak. Mostanában is ez van viszont a fiú melója miatt van mikor csak 1-2 órát tőlthettnek el együtt. A lány pedig mindig mondja neki ha nem akarja ott hagyni a munkáját akkor ne tegye, de ha teheti néha próbáljon meg szabad napot kérni hétköznap is, de ha nem így működik ő el viseli azt is amennyit alapból tudnak talizni. Főleg, hogy a hétvégéket általában mindig együtt töltik. A csávo 20 éves úgy mint én. Na én az ilyen lányokat sokkal jobban szeretem akik megértik azt, hogy a sok munka akkor lesz fontos. Mikor a fiú már külön akar költözni vagy amikor család alapítás a cél. Ahhoz pedig nincs közük a lányoknak, hogy ki hogyan, miket vásárol a szülei pénzén. Max az lehet már szánalmas dolog ha menőzik is azzal, hogy ezt meg azt a xart vette belőle még, hogy milyen gazdag. De az akkor is gáz ha valaki a saját maga megdolgozott pénzére veri. És sokan itt buknak meg és ezt nem értik meg. Meg persze vannak azok a lányok is akik pénzéhesek de ezt nem vállalják fel. Én pl pont azért maszekolok, mert az én szüleimnek lenne pénze. De ők inkább magukra költenek. Nekem alig adnának belőle akármi is lenne. És az én igényeimnek az a havi átlag 30-40 ezer ft bőven megfelel.

2021. júl. 12. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szánjon rám sok időt, de azért legyen ideje a saját dolgaira is. Ha dolgozni akar akkor dolgozzon ha nem akar akkor ne 🤷🏼‍♀️. Erre nem tudok mást mondani.
2021. júl. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én személy szerint hamar megunom az embereket ha tul sokat vagyunk együtt és szerintem az sokkal jobb ha ritkábban találkozunk mert ilyenkor sokkal nagyobb az öröm mintha minden nap találkoznánk
2021. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Okés nem muszáj minden időt együtt tölteni. Azonban amikor nem vagytok együtt. Akkor ne keljen már dolgoznia a palinak akármennyi idős is az. Akkor dolgozzon ha akar valamit amihez kell valamennyi munka. Tehát a saját pénze /is kell. Vagy amikor már egyedül él vagy családja esetleg hivatalos felesége van!
2021. júl. 26. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

OFFTOPIC Jó tanács: ne menjél biológusnak, nem lehet túl jó melókat találni biológus diplomával Magyaroszágon. Ha nem gondolkodsz külföldi munkavégzésben, akkor ne legyél biológus.


Helyette koncentrálj inkább orvosira, gyógyszerészetire vagy vegyészmérnökire, ezekkel lehet jó melókat behúzni. Akkor jön a pénz és a pénzre jönnek a csajok.


Tudom, hogy fiatal vagy még, de fogadj el egy tanácsot egy idősebbtől...

2021. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a 2. vagyok. Nem mondtam azt hogy a külön töltött idő alatt 0-24ben dolgozzon.És bocsánat ha félreértetted
2021. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
#1 Akkor nálad lenne esélyem, mert én utálok dolgozni, ezért önkéntes hajléktalan vagyok.
2021. aug. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!