Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátommal nemtudom hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal nemtudom hogyan beszéljek erről. Valaki?

Figyelt kérdés

Szoooval

Baratommal kb 1 hónapja vagyunk 'hivatalosan' együtt.

Péntektől hétfőig együtt voltunk, lellén, aztán náluk is egy napot.

Most jöttem haza, és sajnos rájöttem, hogy van egy ciki dolog, amiről nemtudom hogy beszélhetnék.

Tehát

Még nem jutottunk az egymás előtt szellentésig, stb

Nekem sosem ment ez alapból, még itthon sem, de sajnos páromnál még a nagyvécézés is gondot okoz. Ezt már gyakorlom legyőzni, hisz egy hotelszobánk volt a hétvégén, ha lesz még ilyen, valószínű hogy több időre, tehát nem hanyagolhatom a nagyvécézést.

Viszont ahogy tapasztalom, a párom se nagyon jár wcre, csak pisilni, de mondjuk azzal gond nem volt, azt nyitott ajtóval is elvegezzuk ha úgyvan.

Viszont igen, van még pár ilyen tipikus cikinek érezhető dolog.

Legközelebb viszek parfümöt, hisz nála legfrissito nincs, és megoldom, hogy ne legyen kinos

Mert cigizni is oda járunk, a fürdőbe,es van hogy nem is várunk azzal. Csak kijon a másik és megyek ragyujtani. Így elég kínos, tényleg.

Hogy hozzám fel ezt páromnak? Én már 'rajta vagyok az ügyön', de nem szeretném ha visszatartaná, engem amúgyse zavart ez soha. Szóljak neki, hogy miattam nem kell visszatartani? Az lehet túl pofáncsapós mondat lenne:/

Ja és kategoriaert bocsi, talán a kapcsolat volt a leglogikusabb ide.


2021. júl. 12. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
"szarnom kell drágám vagy ha nem bélcsavarodást kapok"...nem tudom mit kell ezen szégyellni,nagyon nem egészséges vissza tartani.
2021. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán egyszerűen, természetes dolog, neki is, neked is.
2021. júl. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes, nem szabadna tole felni.:] wczned kell, nem engedheted el, ha kell, akkor meg mesz a wcre, es kesz.:]
2021. júl. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Holnap találkozunk majd

Az a legegyszerubb, hogy felhozom, hogy észrevettem ezt, és nem akarom baja legyen egy ilyen butaságból? Hogymondjam..

Elég igényes, alapbol zavarja ha a szobájában budos van, ilyenek. Igazából őt féltem. Szóval lehet kínos lesz, de csak mondjam el neki, és ennyi? 😅

2021. júl. 12. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Boca de ezt nem lehet kúltúráltan megválaszolni.


Szerintem ha te odafosol egy nagyot, akkor veszi a lapot, hogy nem ciki.

2021. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Ne azt mondd hogy őt félted, menjél szarni
2021. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

ne felhozni!

nekem is volt ez probléma, amikor fiatalabb voltam, mert jajj milyen ciki. nem nem az csak a sok hülyegyerek mindig cikizte azokat akikre rájött az iskolában... ezért van sokak fejében.


csak mondd neki, hogy ne érezd ezt nagyon furának, de úgy vettem észre, mintha napokig nem kakiltál volna ? mert ha miattam, akkor ne tartsd vissza, teljesen természetes! ha meg a szag miatt akko gyerünk menjünk el légfrissítőt venni.

2021. júl. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

*ne félj felhozni

akart lenni

2021. júl. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat!! ❤️ (mármint akié kulturált volt🤦🏻‍♀️)
2021. júl. 13. 19:28
 10/10 xp ali ***** válasza:
Ha van folyosó WC, menj oda, ha ent nem megy. Am sok nőnek gondot okoz, nem vagy egyedül ezzel. Pasiknál ez nem szokott. És amikor kijössz, mondhatod, h most nem ajánlod neki, hogy ott cigizzen. :D
2021. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!