Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez ti szerintettek is bántó,va...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roadkill kérdése:

Ez ti szerintettek is bántó,vagy csak én vagyok érzékeny?

Figyelt kérdés
Sziasztok,olyan problémám lenne hogy a barátnőm olyannal "viccel" hogy ha például egy izmos férfi képet meglát akkor mondja húúú megnézném hogyan dolgozna meg hogy miket tudhat(az ágyban) én ettől mindig elszomorodok és utána egyből mondja hogy csak viccel meg hogy ő engem szeret és a többi,de így is kevés az önbizalmam és olyan rosszul esik ilyenkor mert például én rám nem igazán így vágyakozik és amikor bókol akkor mindig azt érzem hogy csak azért hogy felvidítson,én vagyok túl érzékeny vagy ő kezd kicsit bunkó lenni?Lányok ti is szoktatok így viccelni a barátotokkal?Válaszokat előre is köszönöm.22\F 20\L

2021. júl. 26. 09:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Valóban, nem nagyon van tekintettel az érzéseidre.

tarthat érzékenynek, de akkor is, ha ez neked sza*ul esik, abba kellene hagynia.

2021. júl. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Én lányként azt mondom, hogy valószínűleg csak viccel, de nem te vagy túl érzékeny, ez tényleg sértő.

Én azért ilyen szinten már nem szoktam ezzel viccelődni, de biztos, hogy nem akar rosszat a barátnőd, szerintem csak nem tudja, hogy ez neked tényleg rosszul esik.

Kérd meg, hogy ne mondjon ilyeneket, vagy ha mégis annyira szeretné, akkor ne előtted, hanem a barátnőivel beszélje meg ezeket.

2021. júl. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki hogy ez nem esik jól és ő erre azt mondta hogy szoktam én is viccelni ilyennel,de mondtam neki hogy én csak azért mert kölcsön kenyér vissza jár,(vagyis hátha ésszre venné magát hogy ez nem vicces) erre ő mondta hogy ilyen kell egy kapcsolatba,de szerintem nem igazán
2021. júl. 26. 09:31
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Akkor mosolyszünet, míg meg nem jön az esze. Nem látványos besértődés, hanem az a komoly, higgadt.
2021. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%

#4

A mosolyszünet már adott, mert a kérdezőnek nincs humorérzéke. :D



Ughhh, nem tudnék elviselni egy ilyen beragadt, fafej párt. A barátnőmmel mi is rengeteget viccelünk ilyesmivel, sőt, ő mutat rá ha egy jó csajt lát, stb. Lazulj el, kérdező, bearagdtál valami 19. századi konzervatív testbe, de már a 21. században vagyunk.

2021. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

Teljesen mindegy, hogy ki mennyire érzékeny, egy párkapcsolat arról is szól, hogy a felek tekintettel legyenek egymásra. Van, akinek több fér bele, van, akinek kevesebb. De hatalmas nagy bunkóság olyat mondani vagy csinálni, amiről tudjuk, hogy a másiknak rosszul esik. Hol van itt a szerelem? Ha szeretek valakit, akkor nem fogom a határokat feszegetni, és meg sem fordulna a fejemben olyasmit mondani, amivel őt megbántanám. Pont azért, mert szeretem.

Szóval: ilyen szempontból mindegy, hogy komoly-e vagy csak vicc, ha azzal megbánt, akkor én azt mondom, hogy nem ő a megfelelő társ számodra.

2021. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Van humorérzékem kedves 5. meg persze jó ezzel viccelődni hébe hóba persze,csak mostanság ő nála ez egyre többet van,az elején igen eltudtam viccelni,de ez már kezd olyan lenni mintha direkt sértés lenne,kb olyasmi érzés mintha azt mondanák neked hogy rossz vagy utána meg jön a jól ismert csak vicceltünk meg nem úgy gondoltam,de ha látja hogy nekem ez rosszul esik akkor mér kell ezt csinálnia...elnézést a picsogásért kedves válaszolók
2021. júl. 26. 10:26
 8/18 anonim ***** válasza:
18%
Inkább kezdj el edzeni a nyavajgás helyett hogy "jól megdolgozd"
2021. júl. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Edzek amennyire tudok...meg igaz..nem itt a gyakorin kéne picsognom,lehet elmondom neki megint hogy azért el elég rosszul esik és ha más nem akkor lesz egy mosoly szünet,de elhagyni nem fogom mert nagyon sok tulajdonságát szerettem meg hát őt is :) Köszönöm a válaszokat mindenkitől,aki szeretne még nyugodtan írhat
2021. júl. 26. 10:54
 10/18 anonim ***** válasza:
85%
Adj neki istenveled-et és keress más lányt, ő pedig menjen az izmos fiúk után. Így akarod leélni az életed?
2021. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!