Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez ti szerintettek is bántó,va...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roadkill kérdése:

Ez ti szerintettek is bántó,vagy csak én vagyok érzékeny?

Figyelt kérdés
Sziasztok,olyan problémám lenne hogy a barátnőm olyannal "viccel" hogy ha például egy izmos férfi képet meglát akkor mondja húúú megnézném hogyan dolgozna meg hogy miket tudhat(az ágyban) én ettől mindig elszomorodok és utána egyből mondja hogy csak viccel meg hogy ő engem szeret és a többi,de így is kevés az önbizalmam és olyan rosszul esik ilyenkor mert például én rám nem igazán így vágyakozik és amikor bókol akkor mindig azt érzem hogy csak azért hogy felvidítson,én vagyok túl érzékeny vagy ő kezd kicsit bunkó lenni?Lányok ti is szoktatok így viccelni a barátotokkal?Válaszokat előre is köszönöm.22\F 20\L

2021. júl. 26. 09:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem vagyok túl érzékeny.

A barátnőd érzéketlen és bunkó. Oké, hogy az ember megnéz valakit, aki jól néz ki. Van, akinél az is elmegy, ha kulturált módon elmondja, hogy tetszik neki valaki, egy ruha, egy izmos test, stb. De így részletezni, hogy arra vágyik, hogy ilyen pasival legyen??

Ez a lány érett egy normális kapcsolatra.

2021. júl. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem elég bántó, ha annak ellenére is csinálja, hogy szóltál neki. Szerintem, ha fordítva történt volna, már elhagyott volna
2021. júl. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, nem te vagy túlérzékeny, enyhén szólva fura humora van a csajodnak.


A viccelődés és a szívatás két külön dolog, és az egyik belefér egy harmonikus párkapcsolatba, a másik meg nem. Egy párkapcsolatba olyan viccek férnek bele, amelyiken mindkét fél nevet.


Egyébként sajnállak, mert az, hogy ilyen poénokat simán eltűrsz és még mindig együtt vagy ezzel a csajjal, az tényleg arra utal, hogy te vagy a szubmisszív fél ebben a kapcsolatban, amely ez alapján nem egy kiegyensúlyozott párkapcsolat.


én lépnék a helyedben.

2021. júl. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%

Szia! Fogad meg egy tanácsot!

Kozold vele, ha benyog meg egy ilyen 'poént' vagy szoba hozzá vagy mutogat vagy akármi. Kozold vele... Jó akkor innentől kezdve te ilyen megnyilvanulasok rá nem tartasz tovább igényt, mellesleg elég undorító poén volt, lehet menni és keresni ilyen palit. Hirtelen köpni nyelni nem fog tudni a meglepetsegtol, mellesleg most fog kiderul i, hogy tényleg csak poenkodik e vagy komolyan gondolja csak burkoltan, viccbe csomagolva. Ha tényleg szeret befejezi, vagy ha nem... Akkor úgy is ki derült. Te pedig ocsisajt ne hagyd magad ;) N31 hülye kis pi.. a a barátnőd már bocs

2021. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

De ez nem is a túlérzékenységről szól. Hát megkérte, hogy ne mondja, ebbe mi nem érthető. Ha a párom megkér, akkor leállok, mert szeretem és nem akarom hogy rossz legyen neki. Főleg, hogy nem olyan dologról van ebben az esetben szo, amiről olyan nehéz lenne leszokni.

Egyébként ez nem azt jelenti, hogy ne lenne humorérzéke. Én se szeretek ilyeneket hallani a barátomtól, ettől függetlenül tök jól reagálom le a poénokat, ill. Nekem is van.

2021. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem viccelnék ilyennel, főleg, ha a párom meg is kért, hogy ezzel ne vicceljek. Nem vagy túl érzékeny. Beszélj a lánnyal erről, mert ez így nem jó.
2021. júl. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is nagyon bántóan viselkedik, nincs tekintettel az érzéseidre. Meg amit mond az amúgy sem valami humoros dolog, nem tudom mégis mi lehet ebben bármi vicceset találni. Rólad kéne hogy fantáziáljon, nem pedig más palik után áhítoznia, nem?
2021. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok,megtudtam beszélni normálisan vele,azt mondta hogy nem csinál ilyet és hogy nagyon sajnálja hogy ezzel megbántott engemet,nem akart ő rosszat nekem.Nagyon szépen köszönöm nektek is a válaszokat :) További szép mindenkinek :)
2021. júl. 27. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!