Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha véletlen kikerül a kezeim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha véletlen kikerül a kezeim közül a barátnőm intim képe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor nem vagyunk együtt akkor a Messengeren szoktunk videóchatelni, hívásozni, vagy szimplán írogatni, időnként szoktunk küldeni egymásnak ezt-azt, persze nem kell túlzásokra gondolni, van annyi eszünk, hogy nude-ot vagy kis híján nude-ot ne küldjünk el. A baj az, hogy mikor haveroméknak (van egy messneger csoportunk) el akartam küldeni nekik, hogy legkringébh fotóinkból csináltam gy montázst, a barátnőm képét küldtem el helyette amit előtte mentettem le. Nem látták azonnal az üzenetet mert offline voltak, próbáltam is visszavonni a képet, de csak azt engedte a messenger, hogy magamnak megtegyem. Ahogy meglátták a haverok jót röhögtek és elkezdtek cukkolni, de a barátnőmnek legalább nem küldték el. Nem is hiszem hogy megtennék, de még mindig megy a cukkolás, s a barátnőmre is tesznek megjegyzéseket, hiába is gondolják azokat jópofának, nagyon nsm viccesek. Attól tartok hogy ha mégis elküldik vmikor akkor arra rámegy a kapcsolatom és esetleg ki is rúgnak érte, vagy minimum igazgatói, de utóbbi még mindig jobb lenne mintha szétkürtölnék a képet. Ahhoz nem biztos hogy lenne merszük, de Face-n és Instán is annyi fotó terjed csajokról amiket úgy mentettek le vhonnan szval nem szeretném, hogy itt is ilyen történjen meg. Pls írjatok valamit hogy mi lenne a jó megoldás
2021. júl. 29. 19:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így megmondod a barátnődnek, és befejezitek a küldözgetést.
2021. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De akkor nem tudom mit szólna. Bár igazad lehet,hogy inkább tőlem tudja meg mint a srácoktól,csak nagy parában vagyok
2021. júl. 29. 19:18
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Rivó be, és akkor megnyugszol
2021. júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Rívó?
2021. júl. 29. 19:22
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
2021. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
44%
Elég 1 szem is kezdésnek
2021. júl. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Jah erről még nem hallottam, de thanks
2021. júl. 29. 19:30
 8/21 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos ez így alakult... A barátaiddal is beszéld meg, hogy ez nem vicc, rosszul esik neked és csak véletlen küldted el. Pláne ne küldjék tovább, miattad is meg a csaj miatt is, mert ahogy mondtad ebből bajok is lehetnének (nem lenne kirúgás, meg semmi, csak egy köcsögnek nézne mindenki téged szerintem, mert én is láttam ilyesmi képet volt évfolyamtársról, pedig nem voltam az a nagy szociális ember).

A barátnődnek is el kell hogy mondjad. Rámehet a kapcsolatod? Mint a huzat. De legalább te őszinte vagy, megint elmondod, hogy véletlen volt, mélységesen bánod stb. Jobb ha elmondod, mert ha nem, akkor mindig szégyenérzettel nézel a szemébe? Titkaid vannak előtte? Az sosem jó, és hidd el, minden kiderül előbb vagy utóbb, jobb ha előbb, mert később nagyobbat koppanhatsz

2021. júl. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló most a lényegre tapintottál, igazad van. Megpróbálok ma beszélni vele ha sikerül összeráznom magam, Szeretem őt és annyit megérdemel, hogy ha elkúrtam a dolgokat akkor legalább tőlem tudja meg az igazat. Próbálom a pozitív oldaláról szemlélni a dolgokat, de nem lehet, ez egyszerűen nem olyan. Ha mégis megbocsátana valahogy, akkor az azt jelentené hogy a kapcsolatunk még egy ekkora akadályt is kibírt, és az biztos hogy mem engedném el őt többet s nem csinálnék f*szságokat. De annyira nem tudom mit írjak neki, nem szeretnék felesleesen magyarázkodni, valahogy szeretnék tudtára adni mindent de úgy, hogy ne t[bbüzenetes mentegetés legyen. Mit íjak kb? Nekiállni biztosan a legnehezebb lesz
2021. júl. 30. 10:19
 10/21 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Örülök, hogy tudtam segíteni.

De ne, semmiképp se írásban mondd el ezt neki. Ez olyan mint a szakítás chaten, gyáva dolog. Hívd el valahova, ülj le vele szemben, és add elő, ami történt. Közben láthatja is hogy tényleg bánod, és igen, ha rendes és a kapcsolat köztetek igazi, akkor meginoghat a dolog, de együtt maradhattok, pl próbaidőre leszel téve, nem tudom. De ha kell, akkor írj priviben, megpróbálok segíteni, de semmiképp se írásban intézd ezt el

2021. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!