Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha véletlen kikerül a kezeim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha véletlen kikerül a kezeim közül a barátnőm intim képe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor nem vagyunk együtt akkor a Messengeren szoktunk videóchatelni, hívásozni, vagy szimplán írogatni, időnként szoktunk küldeni egymásnak ezt-azt, persze nem kell túlzásokra gondolni, van annyi eszünk, hogy nude-ot vagy kis híján nude-ot ne küldjünk el. A baj az, hogy mikor haveroméknak (van egy messneger csoportunk) el akartam küldeni nekik, hogy legkringébh fotóinkból csináltam gy montázst, a barátnőm képét küldtem el helyette amit előtte mentettem le. Nem látták azonnal az üzenetet mert offline voltak, próbáltam is visszavonni a képet, de csak azt engedte a messenger, hogy magamnak megtegyem. Ahogy meglátták a haverok jót röhögtek és elkezdtek cukkolni, de a barátnőmnek legalább nem küldték el. Nem is hiszem hogy megtennék, de még mindig megy a cukkolás, s a barátnőmre is tesznek megjegyzéseket, hiába is gondolják azokat jópofának, nagyon nsm viccesek. Attól tartok hogy ha mégis elküldik vmikor akkor arra rámegy a kapcsolatom és esetleg ki is rúgnak érte, vagy minimum igazgatói, de utóbbi még mindig jobb lenne mintha szétkürtölnék a képet. Ahhoz nem biztos hogy lenne merszük, de Face-n és Instán is annyi fotó terjed csajokról amiket úgy mentettek le vhonnan szval nem szeretném, hogy itt is ilyen történjen meg. Pls írjatok valamit hogy mi lenne a jó megoldás
2021. júl. 29. 19:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Jaj, ne viccelj már, én is kilennék idegileg, pedig 21 leszek, szóval elméletileg érettebb (nem leszólásként). Ne haragudj, ha félreérthető voltam.
2021. júl. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!