Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha véletlen kikerül a kezeim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha véletlen kikerül a kezeim közül a barátnőm intim képe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mikor nem vagyunk együtt akkor a Messengeren szoktunk videóchatelni, hívásozni, vagy szimplán írogatni, időnként szoktunk küldeni egymásnak ezt-azt, persze nem kell túlzásokra gondolni, van annyi eszünk, hogy nude-ot vagy kis híján nude-ot ne küldjünk el. A baj az, hogy mikor haveroméknak (van egy messneger csoportunk) el akartam küldeni nekik, hogy legkringébh fotóinkból csináltam gy montázst, a barátnőm képét küldtem el helyette amit előtte mentettem le. Nem látták azonnal az üzenetet mert offline voltak, próbáltam is visszavonni a képet, de csak azt engedte a messenger, hogy magamnak megtegyem. Ahogy meglátták a haverok jót röhögtek és elkezdtek cukkolni, de a barátnőmnek legalább nem küldték el. Nem is hiszem hogy megtennék, de még mindig megy a cukkolás, s a barátnőmre is tesznek megjegyzéseket, hiába is gondolják azokat jópofának, nagyon nsm viccesek. Attól tartok hogy ha mégis elküldik vmikor akkor arra rámegy a kapcsolatom és esetleg ki is rúgnak érte, vagy minimum igazgatói, de utóbbi még mindig jobb lenne mintha szétkürtölnék a képet. Ahhoz nem biztos hogy lenne merszük, de Face-n és Instán is annyi fotó terjed csajokról amiket úgy mentettek le vhonnan szval nem szeretném, hogy itt is ilyen történjen meg. Pls írjatok valamit hogy mi lenne a jó megoldás
2021. júl. 29. 19:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Van egy nyugis park a környéken, annyira nyílt helyre nem mernem elhívni, mert akkor az annál kínosabb lenne mindkettőnknek. Töbnet szerintem nem érdemes várnom és itt agyalnunk, mert annál inkább húzódik az idő és nem merem majd megtenni. Fogom magam s írok neki most, hogy találkozzuni
2021. júl. 30. 12:41
 12/21 anonim ***** válasza:
Rendben, én ezt csak támogatom és kívánom hogy oldjatok meg mindent ketten!
2021. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, ami történt. Nagyon lecseszett az elején, néhány járókerő meg is nézett minket magának. Miután megnyugodott, inkább tűnt csalódottnak, mint mérgesnek. Annak örülök, hogy legalább annyira sikerült megbeszélnünk a dolgokat, hogy nem szakítottunk, de időt kért,hogy elrendezhesse magában a történteket. Megértettem s támogatom, nekem már az is magyon sokat jelent, hogy képes volt valamennyire megbocsátani, de még nem merem elkiabálni
2021. júl. 30. 20:21
 14/21 anonim ***** válasza:
Figyelj, te azt tetted, amit kellett és őszintén büszke lehetsz magadra, amiért beismerted a hibádat neki, ez nagy jellemre vall. Remélem igazam is lesz azzal, hogy próbaidőre tesz, de együtt maradtok, mert ebből azt érzékelem, hogy megérdemelsz bárkit! Nem hazudsz, titkolózol, szerintem ezt a lány is érzékelte
2021. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

14#

Megfigyeltem hogy a végére sosem raksz pontot, ennek van valami oka?:o

2021. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Lényegtelen ebben a helyzetben, de tényleg érdekes, hogy ő se rak pontot. Nem hiszem, hogy gúnyolódásból, mert nagyon sokat segített
2021. júl. 30. 20:38
 17/21 anonim ***** válasza:
#15 Szerintem csak lemaradt, ahogy a gondolataimat fogalmaztam, de köszi hogy szóltál, kajak észre se vettem. 😂
2021. júl. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, abszolúz nem gúnyból, csak kajak lemaradt a végéről. Meg ha kell bármi ilyesmi, akkor nekem nyugodtan szólj, aztán tippet adok, a te döntésed, hogy mit választol majd, mert érted, te ismered a barátnődet.
2021. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
vettem(pont) AHH EZAZ:D
2021. júl. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm, csak meglepett ez a pontozósdi dolog, és amúgy is ideg vagyok ma, szóval elnézést
2021. júl. 30. 20:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!