Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezzel kapcsolatban tapasztalat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel kapcsolatban tapasztalat?

Figyelt kérdés

Ismerek egy csajt aki bejön, és tudom, hogy van barátja, a facebook profilján mégis azt írja, hogy egyedülálló. Tudom, hogy nem erről kell tájékozódni, de akkor miért nem írja át?

Vagy, ha nem akarja, hogy mindenki lássa, hogy kivel van éppen együtt, akkor minek ad meg kapcsolati státuszt, alapjáraton nem kell beállítani (ismerőseim akik kapcsolatban vannak a legtöbbnek így van).

Egyébként ismerem személyesen a csajt, egész jól kijövünk, de láttam már enyelegni a pasijával szóval köztudott hogy kapcsolata van. Amúgy tipikus jó csaj.


A lényeg egyébként az, hogy én nem akarnám lecsapni a csávó kezéről, de belemennék a csajjal ebbe abba titokban, én ezt az egyedülállóságot amolyan, "nem véletlennek", kiskapunak látom.


Volt valakinek ilyennel tapasztalata, vagy valaki használja így a fiókját és ha igen okkal, vagy ok nélkül?



2021. aug. 15. 13:08
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Kapcsolata van, cuppanj le róla. 17l
2021. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsonek. Ha szemelyesen ismered, tudod hogy kapcsolata van szallj le rola. Nem mindneki a social median ali az eletet, lehet elfelejtette atallitani vagy csak szimplan nem szeretne masok orrara kotni az interneten. Ha tennel egy kezdemenyezest fele a szandekoddal lehet rosszul venne es megromolhat a kapcsolatotok.
2021. aug. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Annyit hozzátennék, hogy ne egy kis szende lányt képzeljetek, ő az a flegma fajta, képes bárkivel kacérkodni, én meg mindig veszem a lapot azért is vagyunk jóban.

A palija meg ahogy elnéztem egy elég nyámnyilának tűnik, nem tudom mit láttak egymásban, szerintem rövidesen repülni fog csóri.

2021. aug. 15. 14:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor tiszteljuk mar meg a masikat azzal hogy amig van baratja nem keszteted arra hogy megcsalja. Az a legundoritobb dolog ha valaki megcsalja a masikat. Ha ugy gondolod nem sokaig lesz mellette akkor vard ki azt a kis idot majd akkor lepj.
2021. aug. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se volt kiirva 3 évig h kapcsolatban. Az eljegyzéskor változtattunk mindketten státuszt.
2021. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
69%

Rad sincs kiírva hogy gyökér mégis az vagy :)

Enis kacer vagyok és értem a viccet sőt enis oda oda szólok nekem 4 éve nincs kint facebookon hogy kapcsolatban mert mi nem ott éljük ki az életünket … sokkal többet mond hogy együtt jelenünk meg mindenhol mint egy kibszott Facebook státusz … undorító hogy ott tartunk hogy ha valakinek nincs kint facebookon valami akkor az kiskapu meg célzás meg felhívás keringőre bújj el inkább … hagyd békén a csajt ..

2021. aug. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!