Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Volna egy nagy problemam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna egy nagy problemam, amit nem tudok megoldani egyedul...hogyan hozzam helyre a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

En vagyok a lany, koromat nem arulom el.

A fiu 21 eves, es nagyon imadom ot...el meselem roviden a tortenetunket, hatha az segit.


szval, neten kezdtunk el beszelni 2 honapja, nagyon jol kijottunk, voltak kisebb-nagyobb viatink, de eddig mindig sikerult kibekulnunk es megbocsajtanunk egymasnak.


volt egy dolog, ami miatt hirtelen tegnap kicsit megvaltoztam, de azota ujra jol vagyok, csak tegnap borzalmasan gonosz voltam es nem voltam megerto vele...nagyon instabil szemelyiseg vagyok, ez a problema itt...szerinte nagyon nem tudom h mit akarok, egyik pillanatban imadom ot, a masikban pedig nem vagyok kepes megbizni benne es ketelkedek abban, hogy tenyleg szeret engem...mar felfogtam, hogy szeretETT engem, megertettem h o nem olyan, mint masok....csak...o neki elege lett ebbol, hogy instabill vagyok, es azt irta ma, hogy par napig nem fog nekem irni...


meg megbeszeltuk az elso talalkozasunkat is 18.-an, de o meg azt irta ma, hogy hagyjuk az egeszet...


megertem ot teljesen...csak azt nem tudom, hogy o most akar meg engem, vagy total elege van belolem es nem akar mar olyan bnot, mint en...


nem tudom hogyan hozhatnam ezt helyre...csak ot akarom es nem akarom elvesziteni...meg olnem magam, ha elhagyna...


igen, csak 2 honapja beszelunk, de ez ido alatt nagyon megnyiltunk egymasnak es nagyon megkedveltuk egymast...legalabb is, igy vettem eszre...kar, hogy nem tudom neki neten keresztul kifejezni, hogy mennyire imadom...


hogyan hozzam ezt helyre?


ha nem irtam le eleg dolgot, es nem tudtok igy segiteni neke, irjatok privatban, es megprobalok ertelmesebben fogalmazni...



2021. aug. 16. 01:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
72%

Ne legyél toxikus, hisztis, gonosz, soha. Amikor rád jön hogy undorítóan viselkedj, akkor csak fogd be. És az hogy "instabil személyiség vagy" nem mentség semmire, akkor menj pszichiátriára, ha pedig nem akarsz, akkor fogadd el hogy ezért úgy kidobnak és elkerülnek ahogy kell. Lecke az életre.


Amugy valszleg eleve billegtél nála, 2 honap chat elegge lefarasztja az embert ha nem jár érte semmi igazi, es szerintem betelt nála a pohár.

Vagy ő is csak drámázik, és tépitek még egymást amíg valaki érzelmileg végleg bele nem rokkan.

L

2021. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard helyrehozni. Max kérj bocsánatot és írd meg, hogy nem rabolod az idejét. Ha netes beszélgetés alatt így kikészíted esélytelen egy normális kapcsolat. Ha instabil vagy ne másba kapaszkodj, túl nagy teher lenne a másiknak. Rakd rendbe magadban a dolgokat és utána keress párt
2021. aug. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Még soha nem találkoztatok személyesen, nem láttad élőben milyen, ergo nem lehetsz belé szerelmes. Köztetek még az ég világon semmi nem volt, szimplán levelezgettetek egymással.

Egyébként sem jó szerintem ilyen sokáig halogatni a találkozást. Két hónapja beszéltek, de valójában nem is tudjátok milyen a másik.


Aztán, az hogy ennyire instabil vagy valóban nem jó, ismerkedésnél főleg nem, hiszen a másik jogosan nem tud rajtad elmenni. Azt javaslom, előbb tedd magad lelkileg rendbe, érjél még kicsit és csak utána akarj ismerkedni.

Ja és nem akarok nyelvtannáci lenni, de a helyes írása gyúrj rá! Értem, hogy ez csak egy névtelen fórum, de hogy kisbetűvel írsz mindent, meg ékezet nélkül, elég zavaró.

2021. aug. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fiú nem hiába kért szünetet, aztán a megbeszélt 18-i időpontot is lemondta. Ő már nem akar veled szórakozni. Békülj ki ezzel és ne azt emlegesd, hogy nem bírod ki nélküle. (Ő meg nem bírja ki veled!).

A jövőben uralkodj magadon és mielőtt valamit kimondasz, kétszer gondold át, milyen reakciót válthat ki a másikból.

2021. aug. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

12-13 évesen én is ezt csináltam... Lehet hogy te több vagy, de semmi baj, az osztálytársaim csak pár évvel később kezdték, de ezen szinte mindenki túlesik, semmi baj. Nem más mint a többi. 21 éves, felnőtt ember, és neten keresztül eldöntötte hogy "szeret". Valami nála sem stimmel. Az meg a másik, hogy aki ennyi idős, és tényleg szimpatikus vagy neki, 1 hónapig sem fog váratni, pár héten belül találkozni akar majd. Nem csak elkezdi tervezgetni hogy ilyen meg olyan lesz ha találkoztok, hanem konkrét találkozót ajánl. Nem mondja azt hogy szeret neten keresztül, mert felnőtt és már túl van ezen. Ilyet csak egy gyerek csinál... Az meg hogy "jajj most nem írok neked pár napig hadd szenvedj/könyörögj" meg tiszta dedó... Ne dőlj be az ilyeneknek. Lehet itt szidni a lányt, de a fiú sem normális. Egy normális ember megmondta volna hogy neki nem férnek bele ezek a hangulatingadozások, zárjuk le, szia. Tipikus netes hülyítő, aki sosem fog találkozni. Sok ilyenbe futottam már bele.

Illetve vannak emberek akik nagyon jól viselik az ilyen hangulatingadozásokat, és tudják őket kezelni. Hozzád egy ilyen való, vagy változtass.

De ettől a fiútól ne akarj semmit, ovis szint amit leműveltek, és 21 évesen partner benne, sőt ő is beszáll és elkezd játszmázgatni... Azon sem lepődnék meg, ha azt mondaná, hogy csak akkor beszélget veled tovább, ha kap valami meztelen képet. (Tipikus)

2021. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
20%
Miért vagytok ennyire iteletesek? Lehet videóchatelnek és tényleg van valami köztük csak hat azért valljuk be a távkapcsolat nem könnyű dolog. Próbáld meg helyre hozni és találkozzatok élőben és akkor minden el fog dőlni
2021. aug. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta nem szeretne találkozni és nem fog írni, várj. Ha nem jelentkezik, hagyd. Nem éri meg, azt mondd amit akar. Miután valójában megismert, rajött, hogy nem szeretne Veled lenni (gondolom a talit azelőtt beszéltetek meg). 2 hónap egy teljesen normális ismerkedési folyamat, nem szabad ilyen hamar beleesni az első emberbe, akinek tetszel. Lehet tetszel neki, de ezek szerint a belső nem. Ezt nem fogod tudni így helyrehozni, de nem is kell! Jön majd valaki akinek tetszeni fogsz.
2021. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!