Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Ti mit tennétek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ti összejönnétek olyan fiúval aki egyáltalán nem az esetetek, méghozzá nagyon nyomulós volt az első randin, de ti ezt meg is mondtátok neki, felfogta és megértette, de szeretne újabb randit!? Nagyon nehéz helyzetbe vagyok, hiszen nem tudom hogy elmenjek-e arra az újabb randira, vagy ne? + annyira hatással van rám, hogy egész nap rá gondolok 🤯
2021. aug. 26. 20:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális és kedves, nem mellesleg minden meglenne benne, amit keresnék egy férfiban, akkor igen. Ha egész nap rá gondolsz, akkor tetszhet neked a fiú. Menj el a második randira, ha komolyak a szándékai és a tiéd is komolyak.
2021. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van, viszont azért vigyázz magadra. Lehet csak arra kellesz neki, és próbálja beetetni neked, hogy neked tetszik ő, mégha ez nincs is így.
2021. aug. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Valamivel mégis megfogott, ha csak rá gondolsz.
2021. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy én is gondoltam arra, hogy csak arra kellek neki, ezért is annyira félek menni a második randira.
2021. aug. 26. 20:57
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Nemet még bármikor jogodban áll mondani:) ha tényleg ilyen sokat gondolsz rá, akkor menj el. Intézd úgy, hogy a randi valami közterületen legyen ahol mások is vannak, és ne félj nemet mondani. Ha úgy érzed rád akar mozdulni utasítsd el, és ha neked nagyobb biztonságérzetet ad, akkor kérd meg az egyik barátnődet/barátodat, hogy a távolból kísérjen el és akkor közbe tud lépni, ha valami van. De ne izgulj, lehet tök jól fog elsülni:)

2-es voltam.

2021. aug. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem félek nem-et mondani, mert az első randin is elég sokszor levettem a kezét a combomról, de valahogy nagyon bennem van hogy csak arra kellek neki! 😕
2021. aug. 26. 21:08
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a jeleket, ha megint túlságosan nyomul és úgy érzed, hogy csak arra menne ki a dolog, akkor jogodban áll visszautasítás is. Mindenesetre próbáld "kívülállóként" is figyelni a helyzetet.
2021. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezz rá a szándékaira? Lehet hülye ötlet, de egy próbát megér. 😅
2021. aug. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Hú nagyon sokat segítettél, köszönöm szépen! <3
2021. aug. 26. 21:15
 10/29 A kérdező kommentje:
#8 lehet megpróbálkozok vele :D
2021. aug. 26. 21:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!