Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináljak ha nem ír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

V-Buck hekk kérdése:

Mit csináljak ha nem ír vissza a ,,barátnőm''?

Figyelt kérdés
2 hete megismerkedtem egy lánnyal akivel addig csak köszönő viszonyban voltam. Beszélgetünk egy másfél hetet találkoztunk meg öleltuk egymást meg csókot is adott és egyik nap rá írtam szokásosan és nem ír vissza semmit de közbe megnézte mit írok. Mit csináljak ? nem akarom elveszíteni. 16/F 15/L

2021. aug. 29. 14:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Ezek ilyenek, ez a hobbijuk. Reményt adnak, aztán összetörnek téged. Majd jókat röhögnek barinőkkel.


Tanuld meg, fiam, ők az ellenség, jobb nélkülük.

2021. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennék másikhoz
2021. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Már elvesztetted jó eséllyel, bár nem derül ki, hány napja nem ír. Attól, hogy engedett megcsókolni, ne hidd, hogy életed végéig veled marad.
2021. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg míg válaszol. Ha nem teszi, lépj tovább.
2021. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
98%

Mióta nem válaszol?

(ha ma írtál rá és még nem írt vissza, akkor lehet, hogy elfoglalt, de ha napok óta nem ír, akkor hagyad) Majd keres ő, ha nem teszi, akkor majd találsz jobbat, aki megbecsült.

(az első választ hagyd figyelmen kívül, tipik nő gyűlölő, mert nem tud ismerkedni)

2021. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Sokan direkt csináljak ezt, ne írj neki többet, ha akar valamit megtalál, te meg addig is keress más lányt is, ne ezen ragódj.
2021. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne irj neki csinálj úgy mintha nem érdekelne téged aztán ha keres akkor te is sz@rd le🤷‍♀️Ilyen lányokra ne pazarold az idodet
2021. aug. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem várj egy heten, aztán vagy kérdezd meg, hogy mégis mi van, vagy ne írj neki többet. (Személy szerint én tuti beolvasnék neki, hogy mással szórakozzon.)
2021. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszi fijuk lányok. Vége lett de így jobb is nekem. Megmondtam neki hogy tudod kivel hülyéskedjen. Kicsit megkönnyebbültem köszi srácok
2021. aug. 30. 15:18
 10/14 anonim ***** válasza:
Ki lett mondva H jártok?
2021. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!