Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire számít mások véleménye?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít mások véleménye?

Figyelt kérdés

Mennyire számít mások véleménye?

Úgy néz ki, hogy egy olyan lánnyal sikerül a kapcsolatunkat komolyabbra fordítani, aki az elején nem is tetszett, viszont én nagyon bejöttem neki, és bevallom, elcsábított, és kezdek beleszeretni.

Gyönyörű az arca, viszont a teste kevésbé, illetve alapesetben kissé visszahúzódó, aranyos lány. De furcsa, azt érzem, nem tudnék (egyelőre) vele mutatkozni emberek előtt, vagy nem is tudom miért érzem ezt… Talán megint sokat foglalkozok azzal, ki mit gondol…

Vagy ez mit jelenthet? Vagy majd kialakul?



2021. okt. 19. 14:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz valakit, nem kéne, hog, érdekeljen mások véleménye. Nekem pl. egyáltalán nem fontos, hogy kit mit gondol a barátnőmről és rólam.
2021. okt. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Engem sem érdekelne. De viszont egyszer összejöttem egy nagyon kövér lánnyal. És az utcán sétáltunk. És valami hülye banda beszólogatott, hogy a disznó bepasizott... vagy valami hasonló. Anyám is kiakadt, mondván, találhattam volna szebb lányt is. Mások is mondták, hogy ez borzalom stb... Engem úgy nem izgatott, de amikor már a x edik embertől hallottam, kezdett idegesíteni. Totálba elnyomott minden érzést. És nem szép dolog, de dobtam.
2021. okt. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt olyan csajom, aki még apámnak sem tetszett (külsőre) :d de nem érdekelt... Egy ideig titokban jártunk, de aztán elmondtam mindenkinek.


Szóval nem számít igazából.

2021. okt. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha ennyire befolyásolható vagy, akkor tökmindegy az egész, mindenkiről le tudnak majd beszélni. Biztosan nem szereted kellőképpen, ha ilyeneken gondolkozol. Nekem tök természetes volt nőként, hogy a túlsúlyos, dús hátszőrzetű pasimmal is elmentem együtt nyilvános strandra, egész egyszerűen azért, mert ő volt a pasim, elfogadtam és vállaltam úgy, ahogy volt. És rohadtul nem érdekelt, hogy ki mit szól ehhez.
2021. okt. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Kérlek hagyd békén azt a lányt. Ne játsz az érzéseivel. Te még nagyon kicsi vagy ehhez.
2021. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
2. miért pontozzátok le? Sajnos ez valódi gond! Egyébként a lusta dagadt emberek, akik nem képesek tenni az égészségükért meg is érdemlik, hogy egyedül vannak. Gondoljunk csak bele: Mit mond el magáról egy olyan személy, aki totál elhízva saját magát nem becsülve próbál közeledni? Egyértelmű, hogy nem kell, hiszen, ha magát nem becsüli, akkor engem miért becsülne!? Egyébként egy másik verzió: a dagadtak imádnak szo...pni :D nem?
2021. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!