Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A lányok egyre előbb, a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok egyre előbb, a fiú pedig egyre később kerülnek először párkapcsolatba?

Figyelt kérdés

A barátaimmal tegnap erről beszélgettünk, és ők is úgy vették észre, hogy a lányoknál egyre fiatalabb korban történik meg az első csók, első kapcsolat, akár az első szex is, ezzel szemben a fiúk egyre később jutnak hozzá ezekhez.

Ez csak a mi meglátásunk, vagy más is így gondolja? És ha így van, mi lehet ennek az oka?



2021. okt. 24. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
nem
2021. okt. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én középsuliba nem ezt tapasztaltam.
2021. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Én eddig mindenhol azt láttam, hogy a fiúk sokkal előbb szexelnek, van párkapcsolatuk
2021. okt. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg így van, persze lehetnek kivételek, van rengeteg tanulásra koncentráló vagy vallásos lány, ők biztos nem állítanak haza 12 évesen a pasikájukkal, meg vannak srácok akik kicsapongóak, és kb. minden szembejövőt megdugnának, aki meg keres az általában talál is (bár itt megjegyezném, hogy a legtöbb srác már csinálná elég fiatalon, és ez teljesen normális, de csak bizonyos hányaduknak sikerül erre csajt találni.)

Egyébként ez annyira nem újdonság, pl. régen a lányok olyan 13-14 évesen simán "eladósorba" kerültek, és kérőik legtöbbször nem az egyidős szomszéd Pistiék voltak, hanem meglett férfiak, akiknek már volt munkájuk stb. És ilyenkor meg is házasodtak, sőt gyereket is szültek, tehát annyira nem katasztrófa a mai helyzet, mert itt ráadásul sokszor kényszerítve voltak, hogy hozzámenjenek valakihez, csakhogy egy kis pénzhez jusson a család.

Akkor van ennek az a része is, hogy a lányok hamarabb érnek, de ez tényleg így van, persze tisztelet a kivételnek, sokszor egy 15 éves fiú sehol nincs egy 15 éves lányhoz képest fejben, pont ezért van sokszor, hogy a 15 éves csajnak 20 körüli pasija van, és lehet a pasinak ez az első kapcsolata, tehát arról van szó amiről a kérdésben írsz.

Én csak a középiskolai osztályra gondolok, mondjuk mikor 16 körül voltunk, 15 fiúból mondjuk volt 4-nek csaja, a 17 lányból meg 5-6-nak NEM volt pasija, tehát pont a fordítottja a dolog. Egy lánynak meg mindig egyszerűbb találni valakit, mint egy fiúnak, de persze ha nem úgy van vele, hogy mindegy csak legyen valaki, akkor azért nekik sem könnyű megfelelőt találni.

2021. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Tekintve, hogy többnyire a fiú az idősebb a kapcsolatban, ezért a lányok kezdik előbb. Az hogy a fiúk mikor kezdik ez jó kérdés, de ha egyre később, akkor az elsőbálos lányok egyre idősebb pasikkal szexelnek először.
2021. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van benne igazság, szimplán btw csak azért mert a lányok testileg gyorsabban érnek és igy már eleve hamarabb felhivják magukra a srácok figyelmét, srácok később is érnek meg sokan nem is tudnak csajozni aztán ez se segit rajtuk hogy "gyorsan" találjanak valakit
2021. okt. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Lányok többsége társaságibb, a legtöbb fiú meg nem csinál semmit csak várja a csodát, vagy nem olyan helyekre járkál ahová lányok is járnak.


Meg a legtöbb fiú nem, hogy udvarolni nem tud, de még megszólítani se.


Ezt mint pasi mondom, és tapasztalatomból.


Önértékelést rendbe kell rakni (az hozza az önbizalmat magával), aztán onnantól önmagad leszel a tökéletes önmagadnak, nem a nő mindenek előtt!


Ha még önmagadnak sem tudsz önbizalmat adni, akkor egy nőnek hogyan tudnál? Márpedig a legtöbbnek az kell, meg figyelem.

2021. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!