Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretem a párom őrülten,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a párom őrülten, mégis vágyok másra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sajnos beleestem abba a helyzetbe, amiben nem tudom mit kéne tennem. Több, mint 3 éve együtt vagyunk párommal, imádom, ő is engem. Viszont néha azon kapom magam, hogy egy másik férfi jobban felizgat (csak tudatban). Egy másik férfitól jobban esik a dicséret. Csak szexuálisan vágyok másra.

Mivel nincsen titkolnivalom, illetve vallom, hogy a kommunikáció fontos, páromnak elmondtam mit érzek. Ő azt mondta, csak azért érzem ezt, mert sok munkája van és sajnos most nem tud velem annyit törődni.

Szerintem ez bennem egy vágy, hogy több embert "kiprobaljak" az ágyban, és ha ezt most megengedem magamnak, akkor lehet önmagamnak is rosszat teszek, mert a szakítás miatti fájdalommal bármilyen hülyeségbe belemegyek. Ha később valositom meg ezt a vágyat, akkor pedig egy esetleges házasságot, gyermeket is tönkreteszek.


Szerintetek most mit kéne tennem? Nem szeretném őt se megcsalni, sem szakítani vele, hisz az számomra is nagy fájdalom lenne.


2021. okt. 26. 06:29
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
7%
Add meg a számodat, elviszlek beverly hillsbe.
2021. okt. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
80%
Engedd el őt, hadd legyen esélye találni egy normális nőt
2021. okt. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
70%
Nem őrült szerelem amit érzel a pasid iránt, hanem egy kellemes megszokás. De a kíváncsiság egyre nagyobb benned. Ilyenkor szoktak a nők gyereket szülni 19 évesen, mert már felnőttek és azt hiszik az majd megoldja. Aztán meg elválnak stb. stb.
2021. okt. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Kérdező!


Vagy engedd el a párodat, vagy nőj fel a kapcsolatodhoz. A hűség döntés kérdése, viszont te már most azon agyalsz, hogy ha képtelen leszel a vágyaidnak parancsolni, akkor mi lesz.


Most még éretlen vagy a komoly kapcsolathoz.

2021. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Szerintem párodnak van igaza.

Egyébként lehet ez valami állatias ösztön is: a nőstények több kannak is párzanak és a legerősebbet/dominánsabbat próbálják választani.

Lehet hogy nem érzed párodat elég dominánsnak mostanában? Ajánlatos heti 2-3 randi az egészséges kapcsolathoz, hogy ne hűljön ki a szenvedély.

Plusz a megcsalás döntés kérdése, szóval csak annyi, hogy a hűséget választod.

(10 éves boldog párkapcsolatom van, a heti 2-3 randi mai napig érvényes és ezt érzem megoldásnak. Persze legyen komoly is és laza is: szóval az egyik mindig legyen kiöltözős pl étterem, színház, ahova csinosba kell menni és készülni kell rá, egy legyen otthonülős pl filmezés, vacsorakészítés, társasjáték, egy pedig a középút: pl mozizás, séta a parkban, barátokkal összeülni, beülni a cukrászdába stb.).

2021. okt. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed a tüzet a párod és közted, akkor ne erőltesd a kapcsolatot. A fiatalság nem a gyerekszülésről szól, hanem a vágyak kiéléséről. Ha a szíved úgy diktálja, válassz mást, hívd el egy italra az illetőt, aki vonz. Most még megteheted, 50 évesen, 3 gyerekkel nehezen.
2021. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Egy páran félreértették amit leirtam.

A párom és köztem nincs semmi probléma, szimplán vágy van bennem más iránt.

2021. okt. 26. 11:08
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
#7: Nem páran értettek félre téged, hanem te nem értetted meg amit írtak páran. Nagy különbség!
2021. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Dönts el, hogy kiéled-e a vágyaidat, és élsz-e a pillanatnak. Vagy házasodsz egy olyannal, akit már most nem tisztelsz. A szexuális vágy csökkenése a tisztelet csökkenését jelenti. (6-os vagyok)
2021. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem butaság ellentmondást látni akozott, hogy szereti/tiszteli e a párját, és akozott, hogy néha dugna mással is. Én is igy vagyok, szóval nyitott kapcsolatban vagyunk. Imádom a párom, de 1-2 havonta kulon toltunk egy estét.
2021. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!