Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az gond, ha zavar, hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gond, ha zavar, hogy az exélvel van kint közös képe?

Figyelt kérdés
Engem rohadtul zavar, amikor megoszt valamit és felmegyek a facebookjára és azt a csajt kell bámuljam, ahogy vigyorognak meg nyalakszanak a képen. Szóltam már neki, hogy nekem sincs kint az exes képem, lehetne ez kölcsönös. De nem vette a lapot. Velem van a baj? Vagy ő figyelmetlen?
2021. okt. 29. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Nem a kirakat a lényeg... Lehet csak b_szik a Face-re és ott van felejtve.

De az is lehet, hogy még nyitva akar hagyni egy kaput, ha veled kisiklanának a dolgok.

Veled mindenképp baj van,amiért nem kérdezel rá szemtől szemben, hogy Dezsőőőő, de milyéééééért?! De mivel tini kategória, ezúttal nem írok be feketepontot.

Kérdezz rá oszt csá.

2021. okt. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, teljesen normális, amit gondolsz.
2021. okt. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aberráltság az új barátnő mellett az ex fotóját dédelgetni. Sőt, pofátlanság.
2021. okt. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Választás elé állítanám-vagy új lappan indít, vagy pápá.
2021. okt. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Teljesen érthető, hogy zavar. Veszélyes alak, aki ilyet csinál sztem. Vagy totál érzéketlen, vagy direkt kíváncsi, hogy meddig mehet el nálad, mert ha ezt is benyeled, akkor bármit megcsinálhat veled.

Minimum az van, hogy nem zárta le az előző kapcsolatát.

Szóval menekülj szerintem 49f.

2021. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!