Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párom utálja szüleimet, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom utálja szüleimet, mert csúnyán megbántották. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és van egy 17 éves barátnőm akivel 9 hónapja jöttem össze és nagyon szeretjük egymást, de két hónapja szüleim nagyon megbántották. Amióta együtt vagyunk barátnőm nagyon jóban volt szüleimmel szerették is egymást sőt együtt is mentünk el nyaralni viszont 2 hónapja barátnőmmel összevesztem és szüleimtől kértem tanácsot, akik csúnya szavakkal illették őt emiatt én meg iszonyat dühös lettem rájuk és át is mentem barátnőmhöz, akivel ezután már rendeződött a probléma és mérgemben elmondtam, hogy miket mondtak rá amit tudom nem szabadott volna és bánom is de hirtelen haragból elmondtam. Azóta utálja őket mert még soha nem bántotta meg őt így senki, amit őszintén megis tudok érteni, én meg próbálom csitítani valamennyire a helyhetet, de csak azt kapom a fejemhez hogy őket védem és nem állok ki mellette. Szeretném, ha egyszer letudnának ülni és megtudnák beszélni a dolgot, de barátnőm látni se akarja őket. Tudom, hogy szüleim leülnének vele beszélni, de bocsánatot nem kérnének. Mit kéne tennem?

2021. nov. 3. 15:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nagyon nem mindegy,hogy volt e okuk rá, illetve mennyire volt bántó,amit mondtak.

Bár a sztoriban te vagy a legnagyobb hunyó,hogy ilyen pletykás vagy.

2021. nov. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Min vesztetek össze? Mit mondtak rá? Miért tudod megérteni az ő felháborodását?
2021. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Honvédtisztjelöltnek akartam menni és ebből mindig volt vita barátnőmmel, mert ő nagyon nem akarta, de nem mondhatta meg nekem konkrétan, hogy ne menjek, mert nem akarta, hogy feladjam az álmomat miatta, de tudtam, hogy mi a véleménye róla és csak reménykedtem, hogy kibírja. Amikor már a laktanyán voltam alapkiképzés első hetén már átértékeltem és sokszor gondoltam is rá, hogy haza jövök, de még ki akartam tartani és ekkor történt, hogy barátnőm közölte velem, hogy ezt ő nem fogja bírni és szakítsunk és mivel lelkileg teljesen kivolt mondott nekem bántó dolgokat, amiket persze tudtam, hogy így gondolt, de akkor is fájt kimondva. Haza is jöttem, mert inkább őt választottam, amiért szüleim dühösek voltak rám, mert tudták, hogy érzelmi felindulásból tettem. Gerinctelennek meg sunyinak neveztek és egész nap ordibáltak velem és parátnőmet lekurvázták és hasonlók. Be is telt a pohár és elköltöztem nővéremhez. Azóta szüleimmel rendeződtek a dolgok, de barátnőm még mindig dühös rájuk és utálja őket emiatt és soha többet nem akar hozzánk jöni csak, hogy én menjek hozzá. Az nem segít, hogy anyám üzenetben is elég csunya üzenetet küldött barátnőmnek aztán letiltotta őt. Azóta nem változott barátnőm véleménye és összetört mert csalódott bennük pedig nagyon szerette őket és mindig segített nekik abban amit csak tudott. Readásul lehet hogy elfogadta hogy hazaköltöztem de a tény hogy velük vagyok feszéjezi őt mert fél hogy ellene fordítanak szüleim, pedig szüleim képesek lennének nyitni, viszont bocsánatot kérni már nem.
2021. nov. 3. 16:03
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

szakitsd, sajnálom, de nem fog így müködni, ez a te álmod, ő neki nem.

nem fog működni...

2021. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Én a helyében konkréten az életbe többet nem beszélnék a szüleiddel. Ha bocsánatot kérnének, talán hajlandó lennék megtürni őket velem egy légtérben, de akkor sem nyitnék feléjük. A kurv*zás szerintem a legsértűbb dolog, amit egy nőnek lehet mondani. Nem csodálom hogy a barátnőd csalódott, mert nem túl egysnes viselkedés ez a kétszínűség a szüleid részéről, hogy amikor jóban vagytok a lánnyal akkor szeretik, meg kedvesek vele, amikor pedig épp valami milyett rosszban vagytok, máris egy utolsó kurv*nak tartják. Neked szerintem ki kellett volna állnod a lány mellett és megmondani, hogy nem beszélhetnek így róla, nemhogy továbbmondani neked. Nem csodálom azt sem hogy nem örül hogy otthon laksz. Én simán lehet hogy ezek után veled sem akarnék járni, mert nehogy már a szüleid irkáljanak és sértegessenek ha probléma van. A csaj helyében az egész családtól távol tartanám magam.
2021. nov. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

A szüleidnek igaza volt, ha rosszul is reagáltak. Ha tényleg ez volt az álmod, akkor életed egyik, de akár legnagyobb hibáját követted el egy lány miatt. Hozzátenném, hogy 1-2 év múlva úgysem lesztek együtt, kár volt. Aki 1 hetet nem bír ki, és már rögtön feladja, az egyáltalán nem érdemli meg, hogy szeresd.

20 éve még sorkatonai szolgálat volt, 1 évre az ország másik felében voltak a fiúk, pár havonta 1 hétvégén volt kimenő, korábban 2-3 évig, és ezt nagyon nem önként választották! Mégis párkapcsolatok 10 ezrei ezt túlélték.

2021. nov. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Apám kb 30 éve van rosszban a nagy szüleimmel.
2021. nov. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tőlem bocsánatot kértek és én ki is álltam a barátnőm mellett, ezért is költöztem el. Szüleim viselkedését nagyon nem helyeslem és haragszok is rájuk emiatt, de azt el kell mondanom, hogy barátnőm olyanokat mondott nekem, hogy a katonák gyilkosok, neki nem lesz katona barátja meg velem csak elvesztegetett idő lenne, ha ott maradnék a honvédségben. Én is elakarok költözni itthonról, de amíg nincs meg az okj-m, ami két év, addig nem tudok máshova menni. Én csak azt szeretném, ha béke lenne, de jogosnak találom barátnőm dühét, mivel nem kértek tőle bocsánatot és szüleimet is valamelyest, mivel ők meg azért voltak mérgesek, ami miatt olyanokat mondott nekem barátnőm, persze nem volt joguk ehhez. Én csak tanácsért akartam fordúlni szüleimhez és nem számítottam rá, hogy így fogják lereagálni.
2021. nov. 3. 16:28
 9/14 anonim ***** válasza:
48%
#8 sok ember "fél" a katonai munkától. Nekem sem szimpatikus, de ha a páromnak ez lenne az álma (szerencsére nem az), a barátnőd ezen nem tudott felülemelkedni, mégsem mondta hogy ne csináld. Szakított mert úgy látta rá ez rossz hatással van, neki így a legjobb. Az hogy hazajöttél a te döntésed volt, ezért nem a barátnődet kéne utálniuk a szüleidnek. Hagyniuk kéne, hogy 20 évesen egyedül hozd meg az ilyen döntéseidet.
2021. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem bántam meg hogy nem leszek katona egyáltalán, mivel már bent nem éreztem magam jól. Végső soron azt is tudom hogy ha lenyigtadtam volna barátnőmet akkor nem hagyott volna el, de mivel nem tudtam jól kezelni a dolgokat mert bepánikolt meg az egész környezett se volt jó alapból, így sajnos így alakultak a dolgok
2021. nov. 3. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!