Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam neki hogy nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki hogy nagyon megbántott, vagy inkább hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a szülinapom és reméltem hogy a barátommal majd ünneplünk meg romantikázunk meg minden, odamentem a lakásához hogy meglepjem, hogy együtt lehessünk bementem és egy levél várt az asztalon hogy gondolta hogy jövök, légyszi vegyek már estére valami nasit meg piát, szupi lenne ha főznék is valamit mert edzés után jönnek haza a srácokkal és lesz itt egy kis összejövetel. Felhívtam hogy jó persze csak mondja meg hogy meddig fog tartani, mondta hogy max két óra és este együttlehetünk. Majd vettem tök jó nasikat meg vettem sört meg minden és főztem egy levest amit mindenki ehet és főztem egy másodikat amit csak kettőnknek romantikus vacsorához szántam meg vettem két üveg finom bort. Már 3 órája tartott a buli, engem teljesen ignoráltak mintha ott sem lettek volna, majd elkezdtek előkerült a szekrényből ütősebb italok elég sokat ittak és konkrétan minden kaját megettek amit kettőnknek főztem azt is este tízkor már teljesen kiakadtam, felhívtam a barátnőmet hogy kb 15 perc múlva átmehetek-e hozzá. Átmentem, végül vele ünnepeltünk egy kicsit és ott aludtam. Tegnap nagyon rossz napom volt alapból is de ez úgy feltette az í-re a pontot! Mondjam el neki hogy tegnap volt a szülinapom és hogy nagyon máshogy terveztem a dolgokat? Amúgy 1,5 éve vagyunk együtt! 18/L

2020. márc. 6. 07:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy a szülinapodat elfelejtette. Ilyen előfordul. Nade, te ismered, te vagy vele, mi nem tudhatjuk, hogy ez köztetek mennyire komoly, milyen a kapcsolat, hogy szokott viselkedni veled...Ebből a történetből azt lehet csak leszűrni, hogy jó voltál cselédnek. Amúgy meg, egy kapcsolat alapja a kommunikáció! Ha az nem működik, akkor a kapcsolat sem fog. 1,5 év után már ott kéne tartani, hogy mindent megbeszéltek. Ha most lenyeled a békát, nem fogja érteni, hogy mit cseszett el. Engem nem az zavarna, hogy elfelejtette a szülinapod, hanem ez a viselkedés, hogy elvár mindent, de szart nem kapsz cserébe ezek szerint.
2020. márc. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább cselédnek tünsz mint barátnönek
2020. márc. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tedd szóvá minél előbb, hogy nagyon megbántott. Ilyenkor nem kell jópofizni, meg kell mondani, mi bánt, hogy ne maradjon tüske benned. A közös életetek alapja az őszinteség, a szeretet és a bizalom, akkor is, haez a másiknak rosszul esik.

A cselédnek tart - kitételt én is megerősítem. Ha ilyen üzenet vár a pasidnál, fordulj sarkon és zárd vissza az ajtót anélkül, hogy bármit is főznél, vásárolnál, takarítanál, mosogatnál.

Esetleg hagyhatsz egy cédulát azzal, hogy "Szülinapom van, elmentem ünnepelni!"

2020. márc. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez elég durva volt!

Én ezért simán kidobtam volna a francba.

Neked semmi önbecsülésed nincs.

2020. márc. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De van önbecsülésem, csak tudod milyen ez a rohadt szerelem... (utolsónak)


#3 igen én is gondoltam hogy ott sarkon fordulok de gondoltam rendes leszek és akkor majd este “visszakapom” na persze, de rohadt naív voltam

2020. márc. 6. 09:18
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked a szerelem mindent felülír?

Akkor tipikus áldozat tipus vagy, nem egy ilyet ismertem, hiába mondtam ne menjen hozzá a férfihoz ne türje hogy alkoholista hogy link alak, semmirekellő semmibe veszi csak használja, csak annyit tudott mondani hogy 'de hát szerelems vagyok belé'. Meg is lett eredménye egyedül álló anya lett.


Ha minden áron folytatni akarod ebben az esetben, kövesd 'amilyen a fogadjisten olyan az adjon isten' az elvet, különben teljesen a fejedre fog nőni és jobban megalázni, mert ez akkora pofátlanság hogy nekem sült le a bőr a képemről ahogy olvastam.

2020. márc. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%

Velem is volt olyan hogy elfelejtettem a barátom szülinapját. Szegény még célzott is rá, küldött képet is. Nekem meg nem esett le. Pedig készültem rá még előtte, vagyis gondolkodtam hogy mit adhatnék neki.

Egyébként szerintem is mond el neki, ha nem mondod el, akkor nem fogja tudni hogy mi bánt téged és mi nem.

2020. márc. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem is volt, hogy a barátom elfelejtette a szülinapomat. Másnap elmondtam neki, nagyon kedves volt és bepótoltuk. Szerintem mindenképp mondd el neki.
2020. márc. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerelem? Legfeljebb te vagy belé szerelmes, de mint látod ő elfelejtette a születésnapodat. Azért akit szeretünk annak nem felejtjük el a születésnapját.. erre te meg azon a napon ami amúgy rólad kellene hogy szóljon meg képes vagy ellátni őt és a barátait. A lényeg hogy nincsenek normális srácok, ugye?
2020. márc. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 October15 ***** válasza:
Az gyönyörű. Nyilván beszéld meg vele, semmi okod arra hogy csak úgy elengedd a dolgot.
2020. márc. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!