Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Párom utálja szüleimet, mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom utálja szüleimet, mert csúnyán megbántották. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok és van egy 17 éves barátnőm akivel 9 hónapja jöttem össze és nagyon szeretjük egymást, de két hónapja szüleim nagyon megbántották. Amióta együtt vagyunk barátnőm nagyon jóban volt szüleimmel szerették is egymást sőt együtt is mentünk el nyaralni viszont 2 hónapja barátnőmmel összevesztem és szüleimtől kértem tanácsot, akik csúnya szavakkal illették őt emiatt én meg iszonyat dühös lettem rájuk és át is mentem barátnőmhöz, akivel ezután már rendeződött a probléma és mérgemben elmondtam, hogy miket mondtak rá amit tudom nem szabadott volna és bánom is de hirtelen haragból elmondtam. Azóta utálja őket mert még soha nem bántotta meg őt így senki, amit őszintén megis tudok érteni, én meg próbálom csitítani valamennyire a helyhetet, de csak azt kapom a fejemhez hogy őket védem és nem állok ki mellette. Szeretném, ha egyszer letudnának ülni és megtudnák beszélni a dolgot, de barátnőm látni se akarja őket. Tudom, hogy szüleim leülnének vele beszélni, de bocsánatot nem kérnének. Mit kéne tennem?

2021. nov. 3. 15:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Barátnőmet is nagyon sajnálom mert tényleg nagyon szerette őket. Most is mondta, hogy akárhányszor eszébe jutnak ők mindig az jut eszébe, amikor Horvátországba közösen nyaraltunk és vett nekik ajándékokat mert annyira szerette őket. Teljesen áttudom érezni a fájdalmát, mert mindennél jobban hiányzik ami volt és mindent megtennék, hogy az visszatérjen.
2021. nov. 3. 16:44
 12/14 anonim ***** válasza:
55%

A barátnőcskéd egy manipulatív, érzelmi zsarolós kis dög.

Persze, nem mondta ki, hogy ne légy katona, milyen megható...Csak lehordta őket minden szarnak, gyilkosnak stb-nek, miközben ez a te leendő hivatásod lenne, ergo burkoltan téged is ezeknek gondol.

Utána drámázott, előadta a hattyú halálát egyetlen hét után, hogy jajj, ő szakítani fog, jajj, nem bírja, és még téged kezdett el sértegetni. Te meg persze bekaptad a csalit, rohantál haza, félredobtad az álmaidat.

A szüleid nyilván nem most jöttek le a falvédőről, egy ilyen számító dögöt én sem tűrnék meg. De hogy még neki áll feljebb és most tőlük is el akar marni, az mindennek az alja.

Gondold át, milyen életed lesz vele. Családról mondj le, de hamarosan a neki nem szimpi barátaidról is, és el ne merj menni olyan munkára, amit ő nem engedélyez.

2021. nov. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy elötte én is csináltam vele hasonlót, amikor mondtam neki, hogy akkor jólvan nem vonulok be, de akkor már nem fogom őt úgy szeretni. Ezután sok időre csöndbe is maradt. Sajnos én is alkalmaztam lelki terrort amit meg is bántam nagyon. És az a baj, hogy hasonlóak vagyunk sok mindenben, érzelmi felindulásból mondunk dolgokat és cselelszünk. Ő is bocsánatot kért a történtek miatt.
2021. nov. 3. 16:57
 14/14 anonim ***** válasza:

13-as Az egyensúly ott dől meg, hogy te egy középiskolás kislánnyal jársz, játszmáztok, nagyon nem kellene, nem is fog örökké tartani sőt..

20 évesen tőled elvárható lenne, hogy kitarts amellett, ami saját bevallásod szerint álmod volt, nyilván nehéz, de 1 hét alatt nem adná föl senki! Igen, a szüleid is dühösek voltak, de én idegenként is azt mondom, hogy ő csak egy punci, lesz sok más, megengedhetetlen, hogy a vágyott jövődet eldobd érte. Minden következőnél, ha neki nem tetszik felteszed a kezed, és eldobsz mindent? Hány évig fognak eltartani, ha minden lányt hagysz, hogy a farkadnál fogva megvezessen?

2021. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!