Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az ellentétek vonzzák egymást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
Tini Párkapcsoaltban?

2021. nov. 4. 09:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem. A hasonlo vonzza a hasonlot. Ez az en elettapasztalatom.
2021. nov. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha mágnesek vagytok.

A vonzalom önmagában nem elég egy egészséges és hosszútávu kapcsolathoz.

2021. nov. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg vannak ilyen kellemesebb dolgok, amik pozitívak.

Pl van egy lány aki szeret valami nasit esetleg amit én nem, akkor a nasija biztonságban van, tudja hogy nem fogok hozzá nyúlni. Így be tudja teljesen osztani magának, még udvariassagból se tukmálja.

Vagy pl volt olyan, mikor a mekiben menüt kértünk, én nem szeretem a sültkrumplit, így neki adtam, ő meg nem tud vele betelni így egész nap vigyorgott, mert kapott sültkrumplit és tele volt a pocija.

De sok téren nem igazán egyeztethető dolog ez. Pl ha valaki otthon ülő, a másik meg állandóan menne valamerre, akkor ugye valaki mindíg kicsit kényelmetlenül érzi magát. Ha valaki bújós, van aki meg egyáltalán nem az, akkor az se a legjobb. Ha valakinek első a tanulás és igyekszik ezt minnél jobban összehozni, a másik meg nagyon ragaszkodó, akkor le tudja húzni a szorgalmas diákot.

Nem mindíg igaz ez a közhely. Volt már pár ilyen ellentétes dolog ami a kapcsolataimban elég jól adta ki magát, amivel tényleg jól jöttünk ki. Én pl pasiként szeretek takarítani, ha olyan párom van aki kevésbé az se gond, szívesen segítek neki :)

2021. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
100%
Szerintem csak ideig- óráig. Hosszútávon nem gondolom, de ez csak az én véleményem.
2021. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem, max egy-két kivétel
2021. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%
Tehát ha a hasonlók vonzzák egymást, akkor hogy tud talalkozni két nagyon introvertált személy, akik csak akkor járnak bárhová, ha muszáj?
2021. nov. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#7

Estleg itt?? Vagy tudok olyat is akik netes játékon ismerkedtek meg.

De egy olyan aki soha nem mozdul ki és aki folyamatosan az erdőben túrázik, na ők hogy találkoznak??

Nincs közös érdeklődési kör, nincs közös program meg semmi. Mert itt esetleg több ezer emberrel lógok pl most is, hiába nem szándékos a dolog.

(Bár mondjuk nem vagyok introvált sem)

2021. nov. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
7: Ket otthonülös ember ugy erzi jol magat együtt, ha otthon ülnek, ettöl boldogok. A problema, ha az egyik otthon szeret lenni, a masik meg allandoan akar menni este valahova. Egyiknek sem jo ez a helyzet. Tehat ellentetek nem vonzzak egymast. En pl. koran kelö vagyok, tarsamat az ora ebreszti 2 oraval kesöbb, este en 10 orakor mar alszom, ö nem bir ejfelnel elöbb lefeküdni. En mindent megjegyzek, ö mindent elfelejt. Ezek nem jo dolgok. Nagyon sokat kell dolgozni a kapcsolatunkon, hogy viszonylag jol müködjön.
2021. nov. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Érdeklődési köröknél/körökkel mi a helyzet?
2021. nov. 4. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!