Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az ellentétek vonzzák egymást?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ellentétek vonzzák egymást?

Figyelt kérdés
Tini Párkapcsoaltban?

2021. nov. 4. 09:04
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
"Érdeklődési köröknél/körökkel mi a helyzet?"- Ott nem kell hasonlonak lenni feltetlenül, de a karakternel fontos, hogy hasonlo legyen a masik. Erdeklödesi kör egy fiunal termeszetesen mas, mint egy lanynal (foci, divat, balett, stb.), es ez nem okozhat problemat, emiatt ritkan van szakitas.
2021. nov. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
De ha például a csaj foci rajongó és egy csomó meccset néz, én meg nem vagyok foci rajongó, csak játszok, akkor mi van?
2021. nov. 6. 15:34
 13/20 anonim ***** válasza:
Hat szerintem nagyon is vonzák egymást, van egy ismerősöm, aki a Amerika egyik legjobb sulijába járt, (magyar) és gyönyörű szép lány, tenyleg nagyon szép! Rengeteg normalis srác volt belé szerelmes, de neki nem kellet egyikse, jó tanuló, kitűnő, Német,Angol,Orosz,lengyel és ha jol tudom meg kínaiul is tudott par szót a csaj, nagyon értelmes lány. És egy olyannal jott össze hogy áhh.. Tűz és Víz, az a fiú akivel osszejott, egy drogos szerencsétlen, lelki serult, idióta, aki amúgy 8 évvel idősebb a lánytol. Tehát szerintem igen, vonzák egymást az ellentétek.
2021. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, és a lány nem cigizet,nem alkoholizált, nem drogozott, hányingere volt az ilyesmiktol, és mai napig nem cigizik meg drogozik meg alkoholizál, de mégis ezzel a ferfival van minden esetre szerintem komoly.
2021. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%
13.14. Ez egy nagyon-nagy kivetel! Nem tipikus eset.
2021. nov. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát általában vonzák egymást, meg minden filmben így van. A rossz fiú, a szivtelen, a jó kislánnyal jonn osszexfdf
2021. nov. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Fa**ság :)
2021. nov. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
A film az nem az elet. Az eletben NEM vonzzak egymast az ellentetek.
2021. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Dehogynem
2021. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát, én például magamnak való vagyok, enyhén depis, és ez a masodik hogy ugyanilyen fiu tetszik
2021. nov. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!