Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl jó a kapcsolatom. Megijedt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl jó a kapcsolatom. Megijedtem. Ez normális, vagy baj van velem?

Figyelt kérdés

4 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Ő 20 éves. Annyira imád, hogy már szinte hihetetlen számomra. Eddig nem voltak túl jó tapasztalataim, volt egy nagyon mérgező kapcsolatom is előtte, teljesen tönkrementem lelkileg akkor. 1 év kellett ahhoz, hogy kiheverjem. Nagyok sok rosszat kaptam az exemtől.

Most volt a születésnapom, és kaptam tőle egy wellnes hétvégét külföldre. Még soha nem voltam külföldön.

De nem is ez a lényeg. Hanem hogy úgy éreztem, én ezt nem tudom feldolgozni. Most lehet mindenki hülyének néz. De kiborultam. Hogy ez biztos csak álom. Persze ezt ő nem tudja, amikor megkaptam az ajándékot, nyilván a nyakába ugrottam, és azt sem tudtam örömömben mit tegyek. De aztán mikor hazaértem, és kezdtem felfogni, megijedtem. Hogy biztosan majd felébredek, és rájövök, hogy ez nem valóság. Vagy történik valami, ami majd lerombolja az egészet.

És sírtam, csak sírtam és sírtam. Most már jól vagyok, de nem tudom, el kell mennem pszichológushoz, vagy ez teljesen normális?

Nem csak az ajándék miatt, hanem annyi jót kapok tőle, úgy érzem magam mint egy mesében.

18L



2021. nov. 8. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Ez érthető. Amint te is mondtad, az előző kapcsolatod tönkretett. És hiába heverted ki, elfelejteni nem fogod, ez a seb maradni fog egy jó ideig.

Azt javaslom hogy először a pároddal beszélj erről, és csak aztán pszichológussal(de lehet nem is lesz szükséges).

2021. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
A barátod nagyon rendes. Szerinten menj el vele, de ha te úgy érzed, hogy nem szeretnél, akkor ne, mert a múltadból érthető.
2021. nov. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
67%
Számomra a túl jó gyanús. Én így jártam pórul. Ez akkor szokott történni mikor a másik tükröz. Keress rá, hogy ez mit jelent egy kapcsolatban. Csak óvatosan.
2021. nov. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!