Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek akkor ha nem ír...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor ha nem ír vissza a barátnőm?

Figyelt kérdés

Olyan problémám akadt, hogy van kb egy hónapja barátnőm eddig nagyon jól kijöttünk egymással, de az utóbbi időben nem ír vissza csak néha este fele. Már találkoutunk is azt mondta hogy hagynunk kéne a dolgot kettőnk közt mert a szülei válnak és hogy "engem már nem tud befogadni". Azt mondta hogy szereti a dolgokat egyedül megoldani, de a beszélgetés végén meg nem akart ölelés nélkül elmenni.

Mi tévő legyek?

Nem akarom elveszítnei, azt mondta hogy ha átvészelte ezt a válás témát, akkor lehet kettőnkről szó, de félek, sőt sejtem is hogy addigra már nem fog szeretni, stb...

Nagyon félek!

A válaszokat előre is köszönöm!



2021. nov. 24. 07:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ez a kérdés, és akkor is leírták, hogy hagyd békén.
2021. nov. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ő meghúzta a határokat, amit neked tiszteletben kell tartanod. Sokkal több esély van rá, hogy később pozitívan viszonyul hozzád, ha most nem zaklatod.
2021. nov. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Értem, és köszönöm!

De most akkor irogassak vele találkozgassunk, vagy eztvis hadjuk.

Mert úgy érzem ha minden "kapcsolatot" megszakítok vele akkor nem fog visszajönni hozzám.

2021. nov. 24. 11:43
 4/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt elárulom, higy eg!ütt járunk egy felkészítőre, hetente 1x van ilyen alkalom szóval akkor a találkozást nem tudom elkerülni.
2021. nov. 24. 11:46
 5/21 A kérdező kommentje:
Mi tévő legyek?
2021. nov. 24. 13:41
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Ne legyél mér ennyire önző és erőszakos. Ő azt mondta, hogy nem akar tőled semmit. Hagyd békén!
2021. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén a csajt egy időre.


Most egy elég nehéz és bonyolult élethelyzetben van, most tudod a szekálással instant felpörzsölni köztetek a talajt.


Hagyj neki időt. Ha tényleg szeret téged, és nem csak kitalálta az egészet, hogy lekoptasson keresni fog miután úgy érzi, hogy újra készen áll egy párkapcsolatra.


Ha nem keres, akkor fogadd el és lépj tovább, mert annak oka van.

2021. nov. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 kisördög1 ***** válasza:
100%
Már elveszítetted, ő már ki akar lépni ebből, csak még próbálja finoman tenni nem szimplán kimondani hogy vége.
2021. nov. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#8

De akkor miért nem akart öleléd nélkúl elmenni?

2021. nov. 24. 15:31
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy olyan oldal, ahol mindenki elmondhatja a saját véleményét. Nos én egy lány vagyok és lehet ezzel össze töröm a szíved, de szerintem ez nagyon rossz kifogás. Az én szüleim mikor elváltak, arra a személyre vágytam a legjobban akibe szerelmes voltam mert szükségem volt rá, hogy mellettem legyen. Ebbe az ölelés dologba szerintem nem szabad sokat bele látni, mert ez lehetett egy búcsú is, vagy bűntudat. De persze nem biztos ez csak az én véleményem.
2021. nov. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!