Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy csaj akinek tetszek, nekem is tetszik ő. Van barátja de úgy látom nem nagyon szereti, szóval valahogy tervezem hogy rá hajtok csak nem tudom hogyan. Mielőtt valaki azt írná hogy hagyjam mert van barátja nem fogom, engem sem sajnált soha senki ha erről volt szó.


Instán már bekövettük egymást, Facebookon is bejelölt.

De még konkrétan nem mondtam neki hogy tetszik nekem...múltkor elvittem kocsikázni stb, együtt szoktuk iszogatni is.


Szóval hogyan közelítenétek hozzá, hogy ne is legyen túl nyomulós az egész? Vagy hagynátok hogy kialakuljon a dolog?


2021. nov. 28. 17:58
 1/4 anonim válasza:
89%
Ha tetszel a lánynak, de van barátja és nem szereti, akkor nem rajtad, hanem a lányon múlik a dolog. Szerintem hagyd, hogy kialakulóban legyen, mert a végén bajba kerülsz, ha “ráhajtasz” úgy, hogy van barátja. Esetleg beszéld meg vele, hogy ha egymásé akartok lenni, akkor neki kell lépnie. :)
2021. nov. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha abból a szempontból nézzük hogy akarod hogy legyen valami, akkor hagynám hogy kialakuljon. A kocsikázásból, italozásból az jön le, hogy elég nagy eséllyel össze fogtok jönni vagy lesz valami komolyabb kavarás, persze ez nem jelenti hogy sokáig is fog tartani.


Ha abból a szempontból nézzük hogy megéri-e ilyen lánnyal szrakodni, aki a gyökér kapcsolatából nem tud kilépni és annyira se képes, hogy a már nem szeretett pasiját otthagyja, akkor az a válaszom hogy hagynám a fenébe. Tudom hogy sok ilyen van, tudom hogy sokan csinálják, de nálam ez akkor is kuka, max. szex lenne belőle. Ugyanis megbízhatatlan, döntésképtelen, gerinctelen, nyámnyila, akaratgyenge, akár kapcsolatfüggő és téged is ugyanúgy meg fog csalni, illetve kavarni mással a hátad mögött, mint a mostani kanjával.


Ez persze már csak az én nézetem.

2021. nov. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Inkább hagyom legyen ami lesz..igazatok van.
2021. nov. 28. 23:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre tartsd a helyzetet. Elég akkor ráhajtani, ha már szakítottak.
2021. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!