Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek neki karácsonyra?

Mit vegyek neki karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom hogy még NAGYON korai… de én mindig szeretek előre szervezkedni. A barátomnak kellene karácsonyi ajándék ötlet. December elején leszünk együtt 1 éve ha ez számít valamit. Érdeklődési köre: sportok (főleg foci, floorball, futás és kosár), fotózás, rajzolás. 15 éves. Ja és eddig annyi van tervben hogy csinálok egy portré rajzot magunkról amit bekereteztetek… szerintetek ez jó? Mit vegyek mellé? Köszi minden választ <3

2021. okt. 3. 00:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem mellé egy szebb bonbon tökéletes, de ha csak a portrét adod az is nagyon szép ajándék.
2021. okt. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
3%
És te mennyi vagy amúgy? 13? Akkor nem te veszed, hanem a szülők 😀
2021. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Egy idősek vagyunk és a saját pénzemből veszem… Egyébként meg elég szemét dolog hogy név nélkül beszólogatsz úgy hogy semmit nem tudsz rólam. Egy egyszerű kérdést tettem fel, hogy minek örülne szerintetek :3
2021. okt. 4. 23:08
 4/25 anonim ***** válasza:
88%

Természetes, hogy el kell ítélni, mivel fiatal. Undorító, szánalmas, öregedő boomerek.


Szóval kérdező! Ha szereti a focit, akkor a kép mellé, egy focis pulcsit/pólót adnék, plusz a kedvenc édességeit, vagy ha nincs rendes focilabdája, az is jó lehet

2021. okt. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a portré akkor jó, ha ügyesen rajzolsz és jól fog kinézni. Ha annyira nem megy akkor rajzolj valami animésebb stílusban magatokról, vagy nyomtass ki közös képet. Szerjntem ami még jó ötket, ha tudsz akkor sütsz valami karácsonyj sütit, pl mézeskalácsog, vagy puszedlit és szépen becsomagolod.
2021. okt. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
0%

Kedveském.. ha nem tetszik a válasz, nem kell kérdezgetni, amúgy szintén név nélkül teszed ezt 😀

Semmit nem tudok rólad? Hát leirtál pár infót kis okoska. 😀

2021. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Kedves idegbeteg! Mit ártott neked a 15 éves kislány? Öreg és csúnya vagy? Esetleg most hagytak ott téged és szingli leszel karácsonyra? Mi fáj ennyire?


Amúgy egy fiatal fiú sztem örül ps/xbox/PC játékoknak,ruháknak

2021. okt. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Tényleg köszi az összes normális válaszolónak ment a zöld kéz mindenkinek ;)
2021. okt. 8. 14:07
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem karácsonykor mindig jó ajándék egy karácsonyfa dísz. Még időd is van valami egyedit csinálni vagy csináltatni. És ebből idővel szép emlék lesz.


A moziban lehet kapni olyan ajándék jegyet, amit bármilyen filmre felhasználást, de akár konkrét filmre is vehetsz, ha tudod, hogy mit nézne meg szívesen.


Ajándékutalvány sport boltba. Vagy a kedvenc csapata logójával valami tárgy.


Ezen az oldalon meg meg tudod szerkeszteni a saját karaktereiteket és összeállítani egy könyvet a történetekkel, az elmúlt évről esetleg [link]


Bár lehet, hogy ez túl lányos :D

2021. okt. 9. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
Én adnék neki a kép mellé szintén valami kedvenc nassolni valót, de a kérdésedből kiszűrve, valószínűleg jó lehet a kéz ügyességed. Nyomtass ki kicsiben képeket amik szép emlékeket idéznek fel és egy nagy kartonra szív alakban ragaszd fel őket, vagy a focilabdás ötletet is jónak tartom. Esetleg valami focilabdával kapcsolatos videó játék, vagy ahogy említetted szereti a rajzolást, vegyél neki különböző puhaságú ceruza készletet (H-8B például)
2021. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!