Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már régebben is észrevettem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régebben is észrevettem, hogy szinte csak az idősebb pasik vonzanak. Mennyire normális ez egy tini korban lévő esetében?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 23:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Teljesen normális, ez nagyon sokaknal igy van. Nekem is 16 eves letemre a 20-40es korosztaly jon be, a baratom is 22 :D viszont ennél nagyobb korkulonbseget, mar nem vallalnék be.
2021. dec. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szexre vagy kapcsolatra?

Amúgy nekem is az idősebb korosztály jön be, 25 alatt nem is igazán kerestem.

Mondjuk azóta 20 éves vagyok és nem néznek furán mikor mondom, hogy a parom 29. 18 évesen kaptam a lenéző tekinteteket.

2021. dec. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Szexre bármennyi.


Kapcsolatra meg… középiskolás a középiskolással, egyetemista az egyetemistával jön ki a legjobban, utána meg max. +15 év.

2021. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Normális, ne aggódj.:)
2021. dec. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
#1, Nagy kulonbseg van egy 20eves vagy egy 40 eves kozott.
2021. dec. 9. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
#5 igen,nagy kulonbseg van, en is tudom. En csak azt irtam, hogy nekem a 20-40es pasik jonnek be, de tudom, higy nagy kulonbseg van, szoval nem is ertem.
2021. dec. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Én 27 vagyok és nekem is tetszenek a tini lányok. Szerintem biztosan találsz majd partnert.
2021. dec. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
75%

Minden idősebb pasinak, ahogy nekem is bejönnek a fiatal csajok. Az se csoda ha egy fiatal csaj egy idősebb pasiban látja a férfit ami vonzó neki akár kapcsolatilag, akár szexuálisan. Főleg a mai fiukák mellett. Szerintem ez normális. Az hogy ha komoly kapcsolatot szeretnél mennyire életképes hosszú távon, egyén függő. Van rá példa.


F30+

2021. dec. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
24%
Én 35 vagyok, és nagyon szeretek tini csajokkal szemezni, ha elmosolyodnak stb.. Eddig csak huszonéves barátnőim voltak, de szívesen ismerkednék értelmes csajokkal 16-18 között, izgató helyzet :)
2021. dec. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kriszpo ***** válasza:
82%
Tini korban ez még teljesen normális, akkor még "érik" az ember. Felnőtt korban pedig már mindegy, mert mindenki azzal kavar, aki hagyja. Persze ezek a dolgok személyfüggők. Nekem 24 évesen volt 15 éves barátnőm, kemény 2 hétig...Élég is volt. Most már idősebbek vagyunk mindketten, és lehet, hogy most már jól kijönnénk, de már nem akarom. 40 elmúltam és családom van. Szóval, kalandnak jó tizenévesen, de hosszú távú komoly kapcsolatot senki ne várjon. Szakemberek felszokták ilyenkor hozni az apakomplexust is, de ebbe most ne menjünk bele.
2021. dec. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!