Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már régebben is észrevettem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régebben is észrevettem, hogy szinte csak az idősebb pasik vonzanak. Mennyire normális ez egy tini korban lévő esetében?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 23:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
51%
hogy mennyi pedofil degenerált fickó van.. Én is megdugtam volna a töri tanáromat általánosban, az angol tanárt meg gimimben de fantázia és kész. Tini lány és felnőtt férfi az beteg.. mármint az a fickó aki egy ilyet csinál. Már már pedó. A 7-es és a 9-es kommentelő pedig konkrétan bűncselekmény gyanús pedók!
2021. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!