Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szállhat el rózsaszín köd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szállhat el rózsaszín köd egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel egy hónapja vagyunk együtt, 2 hónap volt az ismerkedési idő, akkor még csak ismerkedés illetve kavargatás volt

Egy kapcsolaton volt túl amikor elkezdtünk ismerkedni ezért nem is akart egy darabig komolyabbat, viszont a szikra, kémia nagyon megvolt közöttünk, nagyon boldog voltam és folyamatosan mosolygósag voltunk amíg együtt voltunk, mindkettőnk életébe kicsit stresszesebb időszak következett, a tél is beköszöntött és lett is egy energiavámpír lakótársam...és kb több, mint három hete történhetett az, hogy minthacsak egyik napról a másikra már eltűnt volna a rózsaszín köd..pedig előtte a világ legboldogabb ember voltam vele, még annak ellenére is hogy igoványos talaj vezetett el ahhoz hogy összejöjjünk(főleg azért mert nem akart hirtelen belemenni egy kapcsolatba ugy hogy nemreg ert veget az elozo)

Egyik nap nagyon jol erzem magam vele, másik nap kevesbe, viszont meg ilyenkor is érzem hogy szeretem

És ez a helyzet nagyon megijeszt

Nem szeretném elveszíteni és remélem, hogy csak a sok stressz, téli depresszió áll annak a hátterében hogy pár hete nem érzem azt a nagyon nagy szikrát illetve ragaszkodást



2021. dec. 16. 00:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet hogy egy stresszesebb időszakotok van és ilyenkor jó is ha egymásból töltekeztek fel. Legyetek együtt, pihenjetek, majd újra jó lesz minden. A legjobb "gyógyír" egy kapcsolatra ha sokat vagytok kettesben.
2021. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap alatt lehetetlen megismerni valakit
2021. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egyes! Pont, hogy azt érzem több én idő kéne, miután ez megvan sokkal jobb a vele való együttlét

2-es! Tudom..még a mai napig ismerkedünk, 2 hónap csak az ismerkedési fázis volt nem a megismerési fázis

Mai napig ismerjük ki egymást ezzel tisztában vagyok

2021. dec. 16. 14:00
 4/11 A kérdező kommentje:

Annyit már tudok, hogy nagyon értékes embernek tartom és nem éreztem még senki irányából ekkora szeretet

Természetesen ez az én irányombóo is megvan

2021. dec. 16. 14:02
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, létezik ilyen.
2021. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyes elméletek szerint a rózsaszín köd okozója a szervezet hormonális reakciói miatt termelt fenil etil amin nevű bódító hatású vegyület, aminek a hatásához azonban egy idő után hozzászokik az agy és emiatt a bódultság (rózsaszín köd) elmúlik. Általában ez a hozzászokás évekig szokott tartani, de hamarabb is bekövetkezhet, bár a 2 hónap elég rövid időnek tűnik.


A stressz, fizikai megterhelés és egyéb hormonális, biokémiai hatások befolyásolhatják ezt is, de az is teljesen természetes, hogy szükség van én időre is. Különösen, ha introvertált valaki, akkor az egyedül létnek különösen fontos szerepe van a töltődésben, pihenésben.

2021. dec. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kicsi vagy meg szájberr gyerek!


Kistöki hagyd h a bizalom kialakuljon

2021. dec. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hatos! A te válaszodat hívják érdemi válasznak

Köszi, hogy a tudományt is belevitted a válaszodba

Hetes! Téged inkabb hagyjunk :D

2021. dec. 18. 16:29
 9/11 A kérdező kommentje:
Hatos! Igen amúgy kifejezetten introvertált vagyok, több egyedüllétre lenne szükségem, remélem, ha ezt elmondanám a páromnak nem hinné azt, hogy azért mert már sok számomra vagy már kevésbé szeretem
2021. dec. 18. 16:35
 10/11 anonim válasza:
Sokan szeretnek egyedül (is) lenni.Beszélj vele,lehet ő pont így van ezzel.
2021. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!