Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátom révén megismertem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom révén megismertem egy lányt. Először csak szimpatikus volt semmi más. Most már teljesen megfogott. Szerelmes nem vagyok, de nagyon tetszik. Egy kicsit bonyolult a szitu. Ezek a jelek azt jelenthetik, hogy tetszem neki ?

Figyelt kérdés

Első találkozásnál jól kijöttem vele, de semmi különös nem volt. Második alkalommal ő kezdeményezett úgymond. Ölelgetett, folyamat mondogatta milyen jól nézek ki, tetszik neki az, hogy látni rajtam foglalkozom a testemmel. Buliban többször táncolt velem.

A gebasz az, hogy a társaságunkból egy másik srácnak is bejön, de nagyon.

Ott fordított a helyzet vele nem volt ilyen a lány inkább a srác kezdeményez.

Másik szitu harmadik közös bulinkon megjelent az exem és odajött, persze nem foglalkoztam vele. A csaj tiszta ideg volt, hogy ott az exem. Mondogatta, hogy ennél sokkal jobbat érdemlek meg ilyenek. Amúgy jól esett szimplán azt nem értettem, hogy miért akadt ki.

Szóval lehet gáznak tűnik amiket leírtam vagy is az, hogy egyáltalán leírtam.

Persze tudom sokan úgy gondolják ezek nyilvánvaló jelek, de én már jártam így és hiába volt nyilvánvaló.

Ezek viselkedések mire utalnak a lány részéről ?



2022. jan. 5. 12:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azért zűrös a kapcsolata, mert a leányzó mindenkivel flörtöl. Veled is, a haveroddal is, meg még ki tudja, kikkel.
2022. jan. 26. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen túl agyaláson rengeteg csajom ment el annak idején, amikor még hiányzott a rutin. Hallgass ide: Ne tökölj, menj oda, hívd el randizni, de ne mint barát, tedd egyértelművé, hogy neked tetszik. Ha nemet mond akkor se kell a kardodba dőlnöd a világ nem omlik össze, ugyanúgy lehettek egy társaságban és kész. Szóval gyerünk és lépj.
2022. jan. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

bros before hoes


amúgy tudni a csajsziról hogy ribi?

2022. jan. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy tetszel a csajnak, de az is meglehet, hogy élvezi, ha váltogatja a fiúkat. Erről sokat tudna tárgyilagosan mondani a barátod, aki révén megismerted őt.

Az a tény, hogy meglepődött az exed megjelenésén, eléggé természetes és indokolt dolog. Könnyen meglehet, hogy az ex direkt ment oda hozzátok, hogy Téged felbosszantson, a lányt pedig féltékennyé tegye.

Egyöntetű, hogy hozzád vonzódik és nem ahhoz a fiúhoz, akinek tetszik a lány, csakhogy a lány részéről nincs viszonzás.

Mindenképp hívd el találkozóra és egyebek mellett beszéljétek meg azt is, hogy érdemes-e kettőtök közelebbi kapcsolatát elkezdeni.

Ffi.

2022. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!