Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan reagálnátok? Csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok? Csak engem zavar?

Figyelt kérdés
Elkezdődött újra az év, ismét iskola, szóval van, hogy barátnőm is elmegy tanulni 1-2-3 órákra délutánonkénk. Ezzel semmi bajom, támogatom megértem, nekem is kell tanulni. Inkább azzal van bajom, hogy van, hogy gondol egyet, és eltűnik arra az 1-2-3 órára szó nélkül. Miért nem lehet leírni előtte? Tudja, hogy megértem, mégse így teszi, és nagyon zavaró.

2022. jan. 7. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavarna, lehet azért mert én is ilyen vagyok, hogy nem folyamatosan dumálok a párommal hanem akkor amikor éppen ráérek. Ha más dolgom van szimplán nem írok neki.
2022. jan. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Megértem, hogy zavaró lehet. Nem beszéltetek még erről? Én még a barátaimnak is szólok, ha dolgom akad.
2022. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 kisördög1 ***** válasza:
80%
Miért zavar ha nem csüng a telefonján és számol be minden lépéséről?! Engedd már hogy kicsit szabad legyen!
2022. jan. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Mi se szoktuk megírni egymásnak. Max ha tényleg hosszabb időre eltűnik akkor ír, hogy miért, vagy rá kérdezek. De kb már tudjuk hogy mit csinál a másik, amikor nem ír.
2022. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem zavarna. Nyilván tudod magadtól is, hogy tanul délutánonként. Tehát nem eltűnik. Én nem kérnék erről külön bejelentést.

Mondjuk én eleve az a típus vagyok, aki nem áll folyamatosan rendelkezésre semmilyen platformon, és ezért nem is várom el másoktól sem.

2022. jan. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Engem sem zavarna. Én sem jelentem be a páromnak ha leülök tanulni. Honnan tudjam előre, hogy meddig tanulok? Én sem nézem a telefonomat, előfordul, hogy órák múlva válaszolok.

És a páromtól sem várom el. Olyan is van, hogy reggel írok neki, és délután válaszol. Dolga volt, ennyi. És nagyon boldogok vagyunk, köszönjük szépen.

2022. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Ha valami nagyon fontos akkor felhívom, ha meg nem akkor meg úgy is válaszol amikor végez a tanulásával.

Én személy szerint nem jelenteném be h tanulok.

2022. jan. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Hát, tán egy kis levegőt azért hagyj neki, hogy ne érezze úgy, hogy totálisan kontrollálni akarod, mert ez fojtogató érzés lenne számára. Bízz benne kicsit jobban.
2022. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha éppen nagyban beszéltek akkor tényleg írhatnak hogy bocsi msot már tényleg muszáj tanulnom és hasonlók... De ha alapból nem is beszéltek vagy már egy pár perce nem írtatok egymásnak akkor nem is kell bejelentenie... Nem kell minden mizdulstárol tudnod, és nem véehatod el tőle hogy folyamatosan ott legyen a telefonja elött.
2022. jan. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Én annyit mindig írok a páromnak, hogy "majd jövök". És ezt nem azért teszem, mert kötelességem, csak nem szeretem őt random otthagyni.
2022. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!