Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi idő után mutatjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után mutatjátok meg magatokat egymásnak?

Figyelt kérdés

Ki mikor mutatja meg a barátjának, barátnőjének a takarnivalóját? Hogy biztos értse mindenki (mikor öltitek le magatokról a ruhát)

Kinek, hogy történt?



2022. jan. 11. 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%
Ilyen nyomorék fogalmazást nem lattam
2022. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
71%
11-es, ez nem nyomorék fogalmazás, hanem igényes és tiszteletteljesen beszél a témáról. Nem köpködi az ocsmány szavakat mint a mostani kamaszok közt oly gyakori taknyok.
2022. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
#5 köszönom most megnyugattál hogy vannak még olyanok mint én. Egyébként a kor és hogy első vagy sokadik kapcsolata a két félnek nagyon sokat számít. 19 éves fiú vagyok, nem tudom elképzelni hogy az első randin egy puszinál vagy nagyon max egy csóknál több legyen. tavaly volt egy barátnőm nekem első kapcsolatom neki meg első komoly kapcsolata volt ez és márt jó párszor találkoztunk mire eljutottunk addig a pontig, pedig sokszor volt hogy átmentem hozzájuk.
2022. jan. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
25%
Hát nekem nem kapcsolatom volt csak barátság de én eltitkoltam, és senki nem tudott róla és már nem is fog sajna mivel vége lett.. Becsüljétek meg azt az embert akivel lehetsz mert egyszer már nem lesz!..
2022. jan. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
78%
Már az első randin... Egy év előjáték volt, neten ismerkedtünk, és én mindig is úgy éreztem, ez több mint barátság. Mikor először találkoztunk már annyira kívántuk egymást, hogy szó sem volt arról, hogy ne történjen semmi. Másfél éve együtt vagyunk :)
2022. jan. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!