Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Semmi értelme nőkre rá írni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi értelme nőkre rá írni?

Figyelt kérdés

Mármint Facebookon vagy instagrammon...soha nem írnak vissza vagy max láttamozzák.


Nem írok semmi különlegeset legtöbbször "jó nő vagy" "szia" ilyesmi...az jön le az egészből hogy ki.szott nagyképűek a mai a lányok, ha még vissza sem írnak.


A furcsa az hogy előben viszont megy az ismerkedés, de így neten konkrétan le sem szarnak. Az okés ha mondjuk egy ismerős csajnak írok az vissza ír...de ezek miért ilyen trógerek?


Másnak megy a netes ismerkedés?


2022. jan. 22. 16:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
33%
a mérvadó igazából mindig a face to face de nem szar a netes se annyira. Szöveggel tényleg gondok vannak, mert szerinted hány srác bókol neki vagy vág hozzá jól kinéző lányokhoz 1-2- szót abban reménykedve hogy egyszer felfigyel rájuk, Rengeteg. Képei alatt, engedélykérésekbe, suliba esetleg az utcán. Mindenhol. A feladat nem nehéz csak ezeknél a srácoknál kell 1 kicsivel jobbnak lenned ami nem nehéz feladat. Ami nekem általába szokott jönni pl egy olyan hogy szerencsésnek érezheted magad, hogy a (városod neve pl) legjobb palija rádirt. Beképzelt és arrogáns? Naná. kicsit indokolatlan mondjuk ha nem ugy nézel ki mint Zack Efron? Igen. Oké srácok többsége eleve nem ugy néz ki mint Zack Efron. De 1 ilyen végtelenül nagyképű, arrogáns, esetleg néha még lekezelő szövegre (lekezelő nem szükséges, ha nagyképű vagy simán annyi elég) akkor erre má a lány se tudja megállni hogy ne irjon valamit, tehát egyből 1 érzelmi reakciót váltasz ki belőle. Ami után jön hogy miért kinek hiszed te magad meg hasonló shittesztek, de ha tudod a shitteszteket hogy kell kezelni akkor amugy könnyű neten is összehozni akár 1 randit
2022. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Persze ha van barátja akkor nem is írok rá, meg amúgy is ritkán csinálok olyat hogy ismeretlenül írok, de akkor általában ez az eredmény:d
2022. jan. 22. 19:59
 13/24 anonim ***** válasza:
89%

Nincs előírás arra, hogy köteles bárki is (leány vagy fiú) válaszolni. Mindenki úgy cselekszik, ahogy jónak látja.

Egyébként rosszul tudod, hogy minden nő olyan, hogy nem ír vissza. Viszont az a szöveg, amit a kérdésedben írtál - a legtöbb lányt alighanem kiábrándítja az ismerkedésből, de még a válaszadásból is.

2022. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
78%
Te öcsém nagyon el vagy tévedve. Mi az ,hogy trógerek meg nagy képűek ? Azért mert nem írnak vissza? Tudod naponta hány majom ír nekik ilyeneket meg ennél rosszabbakat? Azért nem írnak vissza mert tucat / illetlen dolgokat írsz. Mi a bánatot írjanak arra,hogy szia jó nő vagy? Ha élőbe megy a csajozás akkor gondolom jó pasi vagy , mert a belsőd miatt biztos senki se szeret meg.
2022. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Előben nekem könnyen megy, és igen leginkább a külsőm miatt, és legtöbbször szex kapcsolatom van...de komolyat szeretnék azért próbálkozok neten a is.


Nem kizárt hogy rosszul csinálom, de akkor is trógerek:d

2022. jan. 22. 20:45
 16/24 anonim válasza:
87%

"Nem írok semmi különlegeset legtöbbször "jó nő vagy" "szia" ilyesmi...az jön le az egészből hogy ki.szott nagyképűek a mai a lányok, ha még vissza sem írnak."


Öhm, igen. Jobb helyeken ez egy instant tiltás.

2022. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
59%
Facebook, insta nem társkereső oldal
2022. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
86%

Lányként mondom hogy naponta írnak rám ilyenek. Azt se tudom ki ő, vagy hogy mit akar de az első kérdése az hogy mizu. Vagy hogy össze akarok e jönni vele. Mintha ezt el tudnám dönteni 2 mondat beszélgetésből..

Én mindenkinek visszaírok, de nem jönnék össze velük. Ki tudja rajtam kívül hány lányra írnak rá.

2022. jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon sok apró dolgon múlik ez. Az indítás, a témák, az "online személyiséged", stb. Ha pl. egyértelműen ismerkedési szándékkal mész oda, már sokkal kevesebb az esélyed.

Én sokszor csináltam azt, hogy egy a lánnyal közös hobbi kapcsán írtam neki, ami két dolog miatt is jó. Egyrészt már azelőtt megismer valamennyire, hogy az ismerkedés felé terelném a témát, másrészt pedig ezt fel lehet fogni egy baráti beszélgetésnek is, ha valami rosszul sül el.

Lehet, hogy csak én vagyok ilyen, de szerintem nagyon jól lehet online is ismerkedni, ha elkapod a legjobb formádat.:)

2022. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
44%
Azt sem tudod, mit jelent a tróger szó.
2022. jan. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!