Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Én képzelek többet bele vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én képzelek többet bele vagy tényleg gáz a helyzet?

Figyelt kérdés

Először is párommal lassan fél éve leszünk együtt.

Jaj azt fontos leszögezni, hogy nem nem vagyok egy pénzéhes lányka nem erről van szó..

Szoval rettentően zavar egy dolog, amit nem tudom hogyan tudnek diszkreten megbeszelni vele.

A problema a kovetkezo, ugy erzem a a parom “teljesen” lehuz engem, marmint penzileg..

Leginkabb az zavar, hogy folyton celozgat, hogy vegyek azt vegyek ezt neki persze. Ezt mind “titkolva” probalja tudatni velem. Nem tudom mennyire erheto ez iigy, de errol van szo.

Pl: leirja egy nap 5x hogy neki elszakadt a kedvenc farmerja, dehogy nehogy merjek neki venni újat, mert ő azt nem engedi. Holott szóba se jott, hogy vennék neki esetleg:D majd 5. Alkalommal is eljátssza a nap folyamán ugyan ezt, de mar úgy hogy megengedi, hogy vegyek hátha így belemegyek:/

Szerintem rettentoen gyerekes ahogy ezt csinalja, ahelyett, hogy megkerne esetleg egyszer szepen.

Es nem arrol van szo, hogy en sajnalom ra kolteni a penzt mert nem igy van, vettem mar neki nem egy dolgot, amit ezzel a módszerrel kimanipulált…

A legidegesitobb benne, hogy en semmit sem kapok vissza.. nem varom el h 100 ezer fts ajandekot kapjak, de baszki egy virag is jol tudna esni..

Pl: most karacsonyra o egy zaras nadragot kert, meg is kapta.

En egy egyszeru olcsobb, sminkpalettat kertem, azota is varom hogy kiszállítsak:D de o elvileg megrendelte ugyebar…

Ahelyett kaptam egy pepcos gyertyatartót es tea mécsest..

Engem aztan vegkepp nem erdekel ha egy olcsobb kis valamit is vesz csak vegyen valami HASZNOSAT, amit kitudok hasznalni..

Ugyerzem magam ebben az egeszben, hogy en adok adok adok de vissza semmit nem kapok:/

18L



2022. febr. 8. 23:19
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Szia, szerintem nagyon nem fog így hosszú távon, ha tudsz vele rendesen beszélni, vagy is megvan köztetek a kommunikáció akkor megfoha érteni hogy téged ez zavar, ha nincs akkor ez a kapcsolat sajnos csak ideiglenes volt az életben és nem ő a nagy ő 18L
2022. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyen pasit hanyagold :/

Nem rendelte meg a palettát valószínűleg, hanem vett olcsóbb ajandékot.

2022. febr. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy gyökér, de jár a taps neked is, hogy vele vagy.
2022. febr. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad kihasználni! Le fog venni, mint a nagykabátot! Ez egy életművész! Biztos vagy benne, hogy rá van szükséged? Találsz jobbat is tőle!
2022. febr. 9. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sóher. Szerintem hagyd ott a francba, ez hosszútávon még jobban előjönne, hogy ilyen. Ez a fajta viselkedés nőből is undorító, de férfiből meg aztán főleg
2022. febr. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőkkel, a barátod egy gyökér. De ha mindenképpen meg akarod tartani (nem tudom miért akarnád) megpróbálhatod hogy magasról leszarod mit kér, nem veszel neki semmit. Ne hagyd magad manipulálni.
2022. febr. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Kérd el a nadrág árát tőle, meg mindent amit akar, aztán felejtsd el megvenni. Hidd el, hamar megfog tőled szabadulni. Akkor visszaadhatod a pénzt. Ne tartson tolvajnak. De legalább nem neked kell könyörögnöd neki, hogy kopjon le. Jobb, ha minél előbb belekezdesz a szakítási akcióba, mert teljesen ki fog semmizni.
2022. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg gáz - csak próbáld meg egyszer visszautasítani a "kérését" és egyszerűen nemmel válaszolni a követeléseire (anélkül, hogy olyasmivel mentegetnéd magad, hogy "nincs pénzem" stb.). Egyből jönne az érzelmi zsarolás ("nem is szeretsz engem", "ha szeretnél, teljesítenéd a kívánságomat", stb.), és ha arra sem hódolsz be, akkor hamar ott fog hagyni.

És ezzel te járnál jól.

Az a helyzet, hogy ez a fiú egy k.rva, és te az ajándékaiddal megvásárolod a szerelem illúzióját.

2022. febr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem beszéld meg vele a problémádat, mert első a kommunikáció. Érezze, hogy ez valóban baj neked és örülnél ha másképp lenne.



Ezek után ha továbbra sem változik semmi, szerintem egyértelmű a következő lépés.

2022. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Szakitottam :D
2022. febr. 26. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!