Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, az exem egy hónapja szakított velem. 2 hete mindennap chatelünk, szokott küldeni puszis smilet (amit én barátnak nem küldenék🤷) Ő mondta, hogy beszélgessünk, aztán lesz, ami lesz. Fontos számára, hogy hogy vagyok szakítás után. Én még mindig nagyon szeretem őt. Több mint egy éves kapcsolat van mögöttünk. Szerintetek mit tegyek? Felajánljak egy találkozót? Nem kell semmi komolyra gondolni, csak megiszunk mondjuk vmit és ennyi. Nem tudom mennyire fontos 17 és 19 évesek vagyunk.

2022. febr. 21. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nagyon unatkozol miért ne? Nagy baj csak nem lesz belőle.
2022. febr. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Se veled, se nélküled -így érez. Neked nehezíti meg a leválást ezzel. A helyedben megkérném, hogy hagyjon békén, ha már egyszer szakított.
2022. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2 Egyetértek. Én roppantam így bele szakításba.
2022. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts meg vele minden kapcsolatot, tiltsd mindenhonnan.

Ez neked így egy remény. Ami ebben a helyzetben pont nem megkönnyíti a helyzetet.

2022. febr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg..


Ha el akarod felejteni akkor felejtsd el. Lepj tovabb es ne tartsd vele a kapcsolatot.


Ha szeretnel meg valamit kettotok kozt, akkor csinald ennek az ellentetjet.


UI. Ha mar egyszer szakitottatok akkor az azt jelenti, hogy addig mukodott vele a dolog.

2022. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!