Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » FIÚK! Ti megismernétek /...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti megismernétek / járnátok szívesen egy ilyen jellegű lánnyal?

Figyelt kérdés

Lányoknak sem tilos kifejteni a véleményüket, de elsősorban a fiúkra lennék kíváncsi.


Szóval tegyük fel, hogy egy lány jó tanuló, nagyon okos, értelmes, a korabeli lányokhoz képest sokkal értelmesebb a felfogása, nagyon kedves, megértő és még sorolhatnám, egyszóval van neki egy rakás jó tulajdonsága, ami bejön a srácoknak valószínűleg, csak kicsit furcsa a stílusa... Itt most nem ezekre a stílusokra gondolok, mint pl. a gót meg e-girl style. Tegyük fel, hogy a csaj gyönyörű, dekoratív, nőies ruhákban jár, de mondjuk a haja nem átlagos, hanem pl. olyan, mint Melanie Martinez-nek vagy Ava Max-nek (ha nem ismeritek őket, keressetek rájuk) , akkor mi az első benyomásotok róla? Jó, persze, amiket jó tulajdonságokat fentebb felsoroltam, ezeket ugye nyilván első benyomásnál nem tudod a csajról, de tényleg, látod rajta, hogy kedves, szép meg minden, csak a haja nem átlagos, akkor mit gondolsz róla? Szívesen megismernéd, vagy elhordod magadban minden elmebeteg, furcsa lánynak?


17/L



2022. febr. 27. 14:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha apolt a haja nem akadaly.


Nekem sosem volt konkret elvarasom, hogy kinek hogyan kell kineznie, de nagy reszben olyanok fogtak meg akiken lattam, hogy egyensulyban van a kinezetuk (stilusuk) a szemelyisegukkel.

2022. febr. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
62%
Nekem megkellett néznem, hogy kikről beszéltél, mert az se tudom kicsodák. Megnéztem. Egyik nő sem különleges vagy fura. Szinte már mindenki Lasy Gagára akar hasonlítani. Nekem inkább tucatnak, olcsó húsnak tűnnek, de nem furának. Az csak egy haj. Az meg, hogy csupa jó tulajdonságokkal rendelkezel, nehezen hihető. Mindenkiben van hiba ( bennem is, de én ki is merem írni) Én azt mondom, hogy ha 17 évesen a tökéletes átlagos lány van, és nincs barátod, hogy itt kell megkérdezni, kinek jönnél be, az elég szánalmas. Engem nem hozna lázba egy olyan lány akiben nincs semmi ami különleges lenne.
2022. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
88%
Nekem bejönne!
2022. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
76%
Én megismernék egy ilyen lányt. Nyilván az élő benyomás teljesen más, de leírás alapján semmi gond. A gót lányok pedig kifejezetten érdekesek számomra.
2022. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
45%

Ha jól áll rz a haj akkor tök szívesen. Kicsit fura, de annyira nem hogy ne lehessen megszokni és azért ez nem red flag kategória.


Amúgy a #5-ös válaszra: ez nem jelenti, hogy tényleg olyan nagyon okos vagy. Pont ilyen voltam oviban én is, mire iskolába mentem tudtam írni, olvasni, összeadni. Plusz levezettem 6 éves fejjel a történelmet az ősrobbanástól a dínók kihalásáig, mert éppen az érdekelt.

De ez egyáltalán nem jelenti hogy annyira különleges lennék, egy tök átlagos egyetemista srác vagyok :D

Persze rólad nem mondok semmit, mert nem ismerlek.

2022. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
47%

Gyönyörű, nagyon okos...

És még szerény is 😁

2022. febr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

Kedves 8-as!


Direkt odaírtam, hogy NEM FELVÁGÁSBÓL, mert gondoltam, hogy lesz egy jómadár biztosan, aki majd kiforgatja a szavaim. Mint írtam is, nem én jellemeztem magam ilyen dicsérő jelzőkkel, hanem a család, barátok és a tanáraim.

Figyelj, én egyáltalán nem aggódok a párkeresés miatt, és ha már ennyire belementünk a magánéletembe, akkor képzeld el, hogy nem ez az oka, hogy egyedül vagyok :) Tudod, hogy mennyi srác próbálkozott már nálam? De én mindegyiket visszautasítottam, s ennek legfőbb oka az volt, hogy a tanulmányaimra akartam koncentrálni, na meg én nem vagyok az a mai tipikus tini (tisztelet a kivételnek) , aki már 15 éves korában, bocsánat a kifejezésért, de a f@szt hajtja.

De igen, persze, így ismeretlenül a legkönnyebb ítélkezni. Nem írtam semmi lenézőt sem más ovis gyerekekről. Én csak elmondtam a tényeket, hogy miért írtam, amit írtam.

Ameddig más a pasikat hajtja 14-15 évesen, én addig uram bocsá' a jövőmre készültem már akkor.

2022. febr. 27. 20:04
 18/27 A kérdező kommentje:

Kedves 16-os!


A gyönyörű jelzőt, ha egy kicsit jobban elolvasod, a ruháimra írtam.

A nagyon okossal pedig nem mondtam semmi túlzást, mivel általánosban végig osztályelső voltam, és gimiben is minden évben eddig bent voltam a top 3-ban.

2022. febr. 27. 20:30
 19/27 anonim ***** válasza:
36%
Én mindig hangoztatom, hogy a hosszú hajat szeretem, de sose fogtam ki még olyan lányt. Engem nem a haj fog meg, és igazából nekem tényleg semleges. Szerintem sok embernek még tetszeni is fog kifejezetten, de nem sok ember lesz akit ezert elvesztesz, bánhatják is.
2022. febr. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
84%
Persze, szívesen ismerkednék.
2022. febr. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!