Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » FIÚK! Ti megismernétek /...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Ti megismernétek / járnátok szívesen egy ilyen jellegű lánnyal?

Figyelt kérdés

Lányoknak sem tilos kifejteni a véleményüket, de elsősorban a fiúkra lennék kíváncsi.


Szóval tegyük fel, hogy egy lány jó tanuló, nagyon okos, értelmes, a korabeli lányokhoz képest sokkal értelmesebb a felfogása, nagyon kedves, megértő és még sorolhatnám, egyszóval van neki egy rakás jó tulajdonsága, ami bejön a srácoknak valószínűleg, csak kicsit furcsa a stílusa... Itt most nem ezekre a stílusokra gondolok, mint pl. a gót meg e-girl style. Tegyük fel, hogy a csaj gyönyörű, dekoratív, nőies ruhákban jár, de mondjuk a haja nem átlagos, hanem pl. olyan, mint Melanie Martinez-nek vagy Ava Max-nek (ha nem ismeritek őket, keressetek rájuk) , akkor mi az első benyomásotok róla? Jó, persze, amiket jó tulajdonságokat fentebb felsoroltam, ezeket ugye nyilván első benyomásnál nem tudod a csajról, de tényleg, látod rajta, hogy kedves, szép meg minden, csak a haja nem átlagos, akkor mit gondolsz róla? Szívesen megismernéd, vagy elhordod magadban minden elmebeteg, furcsa lánynak?


17/L



2022. febr. 27. 14:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
15%
Szivesen megismernelek, csak aztan derul ki h szimpi vagy-e
2022. febr. 28. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nem attól lesz valaki okos hogy osztályelső. Nekem közel 180-as az IQ-m és tanulás nélkül, csak az órán hallottakból mindig ötös dogákat írtam, sok tárgyból mégis bukdácsoltam mert semmi kedvem nem volt bejárni, ébren maradni, házit írni, annyira kiábrándított az oktatási rendszer. Egy jó tanuló nem feltétlen okos, csak piszok szorgalmas aki kegyetlen sokat képes bemagolni. Én úgy gondolom hogy a disznó eszik meg mindent amit elé raknak, az ember képes szelektálni hogy mi a hasznos tudás számára. Szomorú hogy az számít okosnak ma már akinek lenyomnak minden moslékot a torkán és a lehető legtöbbet tudja visszahányni a vizsgalapra. A műveltséget tisztelem, becsülöm, nekem is elég komoly lexikális tudásom van mert pici gyerekként is a CN és Minimax helyett a Da Vinci Learninget és a NatGeot néztem már egész nap. Csak azt a társadalmat ítélem el ahol nem az az értékes aki jó ember, hanem aki tudja hogy 1846.03.13-án Petőfi hosszúlépést vagy házmestert ivott.
2022. febr. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

22-es: No, még egy IQ bajnok: 180-as(!) IQ-val nézte a TV-t, aztán mégsem tudja hogy Petőfi tisztán itta a bort, mert a szódát később találták fel...

De nem baj, mert egy 180-as IQ-val "megáldott" elmének ez nem is fontos...

Viszonyításul:

"Polgár Judit (1976)

Hazánk büszkesége, kiváló sakkozó, akit minden idők legnagyobb női sakkozójának tartanak. Akkor is rekordot döntött, amikor 15 évesen nagymesterré vált (ezzel megelőzve Bobby Fischert). 170-es IQ-val rendelkezik."

Már ha tudod, hogy ki is az a Polgár Judit...

2022. febr. 28. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
27%

Tudom hogy ki az a Polgár Judit, mivel én magam is sakkozó vagyok, igaz, csak a 2000 élő körül mozgok. Magnusnak 190 feletti, ha már sakkozóknál tartunk, de egyébként Marilyn Monroenak is annyi volt. Szóda pedig hogy a fenébe ne lett volna akkoriban? Jedlik Ányos már 1829-ben feltalálta!


Amúgy nem csak én gondolkozok így, pont a napokban hallgattam egy Friderikusz podcastet Szász Marcival és ő is a boldogságot választotta a karrier helyett.

2022. febr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
27%
Bocsánat, 1826, utána néztem gyorsan, nem tudom miért emlékeztem '29-re.
2022. febr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
55%
Jaa még annyit hogy Hawkingnak is "csak" 160 volt az IQ-ja, szóval egy bizonyos szint felett szerintem nagyon nem mérvadó. Ahogy észrevettem, 150-ig pontosak a mérések nagyjából. Emlékszem hogy a legutóbbi ilyen tesztemnél az egyik rész majdnem hogy átlagos lett, a többi pedig irreálisan magas. Szóval attól is függ a pontszám hogy a kismillió fajta intelligencia közül melyikeket teszteljük.
2022. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
85%

Szerintem nem rossz, nekem bejön.


18/f

2022. febr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!