Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik szex nélküli párkapcso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szex nélküli párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Nem 50 éves korban gondolom mikor már van olyan hogy létezik, hanem 18-20 évesen.

2022. márc. 21. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem nem létezik. Nekem eddig 4.5 hónap volt a rekord amíg bírtuk szex nélkül a kapcsolat elején.
2022. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Szex nem volt de két hónap után kézzel csináltam volt fiumnak
2022. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem létezik.
2022. márc. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Itt sokan elfelejtik, hogy aszexuálisok is léteznek.
2022. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy 4-es mondja, ha 2 aszexuális egymásra talál ennyi idősen akkor persze. De erre elég kicsi az esély.
2022. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Létezik:) a barátom és én vallási okokból bem szexelünk, és már lassan egy éve együtt vagyunk. Azt hozzátenném, hogy nem vagyunk aszexuálisok, mert mindketten nagyon kívánjuk, és nehéz, de kibírtuk eddig, reméljük, hogy még házasságig menni fog :)

(Nem kérek véleményt arról, hogy miért vagyok hulye, köszi)

2022. márc. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
#6 Ez teljesen érthető ok, és semmi gond nincs vele :)
2022. márc. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha valaki bigott vallásos, vagy aszexuális, akkor igen, lehet.
2022. márc. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%
2 aszexuális között van ilyen. A vallás az nem kizáró ok, mert az egész egy hülyeség. Az élet rövid és nem a vallásom fogja megmondani h mit csináljak és mit nem. Értelmetlen dolog h valaki évekig csak amiatt nem szexel mert az isten mérges lesz. Akik ezeket írták még pár ezer éve azok mind aszexuális kielégítetlen vénasszonyok/vénemberek voltak akiknek nem jutott punci vagy kuki és zavarta őket más öröme. Hittek minden földöntúli hülyeségben, mert olyan fejletlenek voltak agyilag h azt is elhitték h a Föld lapos.
2022. márc. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Persze hogy letezik ! A Clinton csalad.... Bill a Monikaval, az asszony meg valakivel, csak az nem tudodott ki....
2022. márc. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!