Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen párkapcsolat tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen párkapcsolat tényleg csak a filmekben létezik? 16/L

Figyelt kérdés

[link]

Úgy szeretnék én is egy ilyen párkapcsolatot mint amilyen ebben a videóklippben van😍 Hasonló karakterü lány vagyok mint akiről énekel, és akit a videóklippben látni, de van olyan fiú akivek ezt megélhetném egyáltalán? 16 vagyok és még nem volt barátom pedig visszajelzésekből itélve szép vagyok de nem értem, hogy akkor mi a baj? Anya szerint annyira különleges karakter vagyok hogy nekem is egy különleges fiú lesz a párom aki rám vár.. hát iszonyú cuki anya de nem tudom, biztos van benne valami igazság😶 az tény és való hogy nem vagyok egy hétköznapi lány mert iszonyú pozitív a kisugárzásom és kb. berobbanok a társaságba és én vagyok a középpontban a fiú barátaim szerint. Ja igen és van bennem egy kis gyerekesség is és imádok álmodozni. De mivel én is ember vagyok vannak hibáim, néha féltékenykedős vagyok, néha napján CSAKIS saját magam bántom, és néha még hisztizni és dühöngeni is szoktam.. Csakhogy tisztában legyünk a negatív tulakdonságokkal is. NEM ISMERKEDÉS CÉLJÁBÓL ÍRTAM KI A KÉRDÉST😂

Ui.: imádom ezt a pasit és a számait😍 egy iszonyat jó ember😊 de a lényeg hogy akinek nem tetszik ne tegyen megjegyzéseket mert nem a srác most a leglényegesebb dolog és a fanjai mindenhol megjelennek szóval nem jó ötlet😅



2017. aug. 19. 20:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Aranyos vagy, maradj ilyen, talán sikerül.
2017. aug. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ismerős. :D Bár én fiú vagyok, de velem is ez van. :/ Egyébként szerintem simán lehet ilyen kapcsolat. Nekem a szüleim mondják, hogy a felhők felett járok (mindig), de szerintem simán teljesülhet, csak kell egy rendes lány. :) 20/F
2017. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%

Naaaaa ezt a számot kerestem már régóta. :D Nem vagyok jártas a popban, de ezt egyszer meghallottam rádióban és úgy voltam vele, hogy álmaim nőjéről énekel, de aztán lusta voltam rákeresni a szövegre. :D Szóval thanks.

Amúgy nem csak filmekben létezik ilyen, de két egymást legelső helyre helyező ember szükséges hozzá, nekem is ez a vágyam, de hát nem valószínű, hogy megvalósul, nem sok erre alkalmas ember létezik. :)

Azért reménykedjünk! :D

2017. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 DollarDog ***** válasza:
85%

Nem! Nem csak a filmekben létezik :D

Csak ki kell fognod egy ilyen srácot! Értékelendő hogy nem az a fajta lány vagy aki azt preferálja hogy a ecset fejü pasija elviszi kocsmázni meg bulizni! Mondanám hogy én ilyen beálitottságú vagyok mint a fenti videóban is látható, csak az én szivem már foglalt :D

De sok ilyen srác van még ott kint! Csak rá kell találnod! Sok sikert hozzá :)

2017. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#1 köszönöm nem áll szándékomban megváltozni, szeretem, hogy nem vagyok sablon hanem egyéniség😊

#2 na igen a húzós rész az ez, hogy találni egy normális embert😳 ami a mai világban marha nehéz..

2017. aug. 19. 20:57
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.. elvégre nincs lehetetlen csak tehetetlen🤓
2017. aug. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nem olyannak tűnsz mint aki feladja, bármit is mond az internet. c: Szóval hajrá. 😊 16f
2017. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#3 Hat nagyon szivesen😊 es annyira boldog vagyok hogy nem csak en vagyok ilyen es nem csak en vagyom ilyen parkapcsolatra😊

5# Gratulalok a parkapcsolatodhoz es tartson orokke 😊 es koszonom az elet majd csak osszefuj eletem parjaval 😊 es en is orulok ennek hogy ilyen lanyka lett belolem😊

2017. aug. 19. 21:00
 9/22 A kérdező kommentje:

Bocsi elneztem #4*

#6 pontosan😊

#7 jo emberismero lehetsz , es igen azt kihagytam hogy makacs vagyok 😅😊

Mindenkinek aki ide kommentel(t) nektek is sok sikert a másik részetek megtalálásában😊🤗

2017. aug. 19. 21:03
 10/22 anonim ***** válasza:

"Anya szerint annyira különleges karakter vagyok hogy nekem is egy különleges fiú lesz a párom aki rám vár.. "

És szerinted? Tudod, a fiúval nem anyukád fog járni...


A pozitív kisugárzás nagyon jó! :)

Persze,hogy a fiú barátaid szerint vagy a középpontban. Ki más lenne egy csapat kannak a középpontban, ha nem te? És a lányok szerint?

Ebben az a rossz, hogy aki középpontban van, nehezen megközelíthető. 10 ember mellett nem akarnék a 11. lenni, akinek te vagy a középpontjában, mert nem mennék vele semmire. Ezen nem kell változtatnod, mert ezen nem is lehet, de ez párkacsolat szempontjából hátrány LEHET, főleg,hogy ha nagyrészt fiúknak vagy a "középpontja".

Ha nem volt még barátod, kire vagy féltékenykedős? Ha kapcsolaton kívül az vagy, mi lesz párkapcsolatban? Amíg ezen nem változtatsz, nem fognak melletted megmaradni a fiúk. A hiszti pedig....


Bocs, szükségét éreztem leírni, ha már azt akarod tudni, lesz -e ilyen kapcsolatod. Hogy létezik-e ilyen kapcsolat? Biztosan. De ne idealizáld ennyire túl, mert könnyen meglehet,hogy egy tök jól működő kapcsolatot fogsz dobni, mert bár jó, de nem olyan, mint S. Medez klipjében.

2017. aug. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!