Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, de ő csak 13 éves, én 17. Működhet egy ilyen párkapcsolat, vagy túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés

2022. márc. 23. 10:28
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
81%

Hát az óvodában is vannak szerelmek, tehát szerintem ezt lehetne még akár szépen is csinálni. Hogy t.i. jártok, de nem feküdtök le egymással egyből, vagy még egy ideig. Sok közös programot lehet csinálni a szexen kívül is. Ismerétek meg egymást, fedezzétek fel, menjetek együtt moziba, kiállításra, kirándulni, tanuljatok együtt, bicikli, korcsolya, társasjáték. Aztán majd meglátjátok.

Szóval ha kölcsönös a szimpátia, akkor járjatok, de csak fokozatosan, a másik személyiségre kíváncsian, önmagatokat a másiknak bemutatva.

49f

2022. márc. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
75%

Egyetértek a többiekkel, most még nagyon sok ez a korkülönbség köztetek, tök mindegy, hogy szerinted ő idősebbnek néz ki. Ez most lényegtelen.

Ha mondjuk 5 évvel idősebbek lennétek mind ketten, akkor már senkit sem érdekelne, de így egyelőre max. ismerkedni lenne szabad, ahogy a 13-as írta, a párkapcsolatot pedig inkább ne is emlegesd!

2022. márc. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
26%
Egy “lepontozó balf*sz “ vagyok attól ,hogy legális Magyarországon még nem lesz helyes. Főleg úgy ,hogy a magyar jogrendszer nem a legelfogadottabb a világon és nem is legjobb:) Legtöbb nyugati órszágba pl erőszaknak szamítana. Van olyan orszàg ahol jogilag oké melegeket meg nőket halálra kövezni . Attól,hogy valami legális még nem lesz helyes se elfogadható
2022. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim válasza:
36%
Simán működhet és ha én lennék a lány apja, hagynám, hogy szerelmesek legyetek.
2022. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
50%

Miért ne működhetne?

Azért egy 13 évest ne nézzünk már kisgyereknek, egy 17 éves meg nem aggastyán. Egy korosztály, pár év van csak köztük.

Kérdező, te pedig egy dolgot tanulj meg: éld a saját életedet! Ne mások véleménye legyen a meghatározó!

2022. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
68%
Ebben a korban tényleg sok, főleg, hogy közelebb vagy a 18-hoz már.
2022. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 NTBS ***** válasza:
100%
Beszélgess vele, ismerd meg, aztán pár év múlva lehet köztetek komoly dolog, ha ő is benne van.
2022. márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
80%

A korkülönbséggel semmi baj nincs, hisz 4 év a férfi javára, az teljesen természetes.

A baj inkább az, hogy a 13 év az még nagyon kevéske.

Szerintem 2 évig legyetek csak barátok.

El lehet menni moziba, strandra, lehet közős programokat szervezni.

Otthon is lehet dolgokat csinálni, szűlői felügyelet mellett, lehet kártyázni, társasozni, tévézni.

Ha kimentek a szabadba, akkor is vannak lehetőségek bőven.

Lehet valahol bújócskázni, számháborúzni, pinpangozni, tollasozni, ha van víz, akkor kavicsozni, stb.

Aludni is aludhattok egy ágyban, de csak a szülőkkel egy szobában.

Rengeteg lehetőség van arra, hogy jól érezzétek magatokat, hamar eltelik az a 2-3 év.

2022. márc. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
A 19-es nagyon szépen, bölcsen leírta! #12 voltam.
2022. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
17%
Szerintem működhet. Az én kapcsolatom is működik a feleségemmel, már több, mint 10 éve és ugyanennyi a korkülönbség köztünk, továbbá pusztán 2 évvel voltunk idősebbek, mikor megismerkedtünk, mint ti most.
2022. márc. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!