Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi tévő legyek ilyen helyzetbe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés

Van egy barátom.3 hete vagyunk együtt.De már előtte már 3 hónapja ismerkedünk.Találkoztunk stb. De az a baj keveset találkozunk.Intim kapcsolat sincs úgy még,csak petting. Nagyon aranyos velem,kedves srác.Tenyleg jobbat nem is kivanhatnek.Annyi bajom van csak,hogy hétvégén állandóan csavarog.Péntek este,szombat este sosincs otthon.Másnap délután lehet csak elérni.Ma sem beszéltünk még,pedig 3 óra van,már éjszaka sem volt elérhető,nem tudtunk beszélni. Nagyon zavar.Oké fordit rám időt hogy találkozzunk,de ez nagyon nagyon zavaró.És már mondtam neki,azt mondja mit csináljon nem 30 éves hogy otthon üljön.19 éves igaz hogy fiatal még,és mikor szórakozzon a barátaival ha nem most de na azért mégis rengeteg.

Ebbben a hónapban érettségizik.Jó tanuló nagyon,okos ilyennel nincs baj.Inni se hiszem hogy sokat iszik,mert általában ha mennek vhova,akkor mindig ő vezet. Nem tudom mit csináljak ez a csavargás idegesit. Nem vagyok hozzá szokva meg hogy másnap majdnem csak este lehet elérni.


2022. ápr. 3. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam kizáró ok lenne hogy minden hétvégén fontosabbak a bulik... Menjen de ne mindig
2022. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

#Intim kapcsolat sincs úgy még,csak petting. "



Ööö..... a petting nalad nem intim...?

Hűha... 😂

2022. ápr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ez engem is zavarna...nekem volt sok bulis/csavargós csajom, hát egyáltalán nem voltak megbízhatóak, nálam is kizáró ok az ilyesmi.


Okés hogy néha elmegy az ember otthonról, de hogy minden hétvégén, valahogy nekem ez nem jön be.

2022. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Hanyeves vagy kerdezo?
2022. ápr. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem voltam ilyen, de az osztálytársaimról tudom, hogy ők sokat mentek, volt hogy minden hétvégén, az elején. Amikor 18-19-20 évesek lettek valahogy náluk megszűnt ez a minden hétvégén menés, főleg mikor érettségi volt, akkor mind tanult.

De ismertem olyat is, aki annyi idős korában is mindig ment, és ahogy írtad ő volt a sofőr. Bár nem tudom mi a buli abban, hogy mellette mindenki iszik, ő meg csak van. Valahogy ezt nem tudom elképzelni. Na mindegy. Veled mennyi időt tölt? Téged az zavar, hogy állandóan megy, vagy inkább az, hogy ezt az időt tölthetné veled is?

2022. ápr. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem is most van érettségi
2022. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!