Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Ez már tuti, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez már tuti, hogy nem egészséges...

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy nagyon kemény időszakom van/időszakon vagyok túl. Rengeteg csalódás ért, mind a családom terén, mind a barátaim terén, és párkapcsolati téren is. Nagyon sok embert elveszítettem, nagyon sokakban óriásit csalódtam, és ez így összességében nagyon megkeserítette az életem, és teljesen magányosnak éreztem magam. Azóta lett egy barátom, akit nagyon szeretek, imádok, és ő is engem, viszont mint minden párkapcsolatban, mi is szoktunk vitázni néha. Főleg az elmúlt pár hónapban, mert van egy dolog, amin mindig összeveszünk, csak bizonyos feltételek szükségesek a probléma megoldásához, amik egyelőre még nem adottak (ezt nem írnám le, hogy mi pontosan). Szóval hiába van mellettem a barátom mindig, hiába tudom, hogy szeret és én is őt nagyon, mégis néha érzem rajta, hogy neheztel rám emiatt a dolog miatt, és ilyenkor nem is érzem úgy igazán, hogy szeretne. És nem tudom... szóval ilyenkor visszajönnek azok az érzések, amiket az előtt éreztem, hogy megismertem őt, eszméletlenül fáj,magányosnak érzem magam, rettegek, hogy őt is elveszítem, és hogy ő se lesz mellettem, úgy érzem jobb lenne neki is és mindenkinek nélkülem, sőt néha öngyilkossági gondolataim vannak (nem tenném meg soha, nem is tudnám, és nem is akarom, csak eszembe jut néha, hogy mi lenne, ha...). A lényeg a lényeg, fogalmam sincs, hogy mit csináljak ezzel, hiszen ő nem kelt bennem direkt bűntudatot, egyszerűen csak érződik rajta, mikor olyan más. Viszont nem is mindig van így, és mikor nem ilyen, akkor annyira boldog vagyok, és szeretve érzem magam, de ez 1 mp alatt is át tud fordulni ebbe a letargiába.

Szerintetek mit kéne csinálnom? Vagy mi ez velem? Én arra gondoltam, hogy depressziós vagyok, vagy csak nagyon közel ahhoz, de nem tudom... szerintetek?

Bocsi, ha hosszú lett.



2022. ápr. 8. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem csak egy átmeneti időszak, a sok rossz dolog miatt ami ért téged. Ebből fakadnak a félelmeid is, hogy mi lesz ha….

Próbálj koncentrálni a jó dolgokra amik körülvesznek téged. A barátodra, a hobbijaidra, vagy bármire/bárkire amitől/akitől boldogan érzed magad.

2022. ápr. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Beszéld meg ezt a barátoddal. Szerintem arra mindenképp kérd meg, hogy addig maradjon melletted, ameddig rendeződnek a dolgaid, mert kell egy biztos pont az életedbe. Hidd el, meg fogja érteni.
2022. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Menj el pszichológushoz. Traumád van, azt meg nem könnyű egyedül kezelni, feldolgozni.
2022. ápr. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Írj privit, megpróbálok segíteni, ha gondolod!❤
2022. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

#2 a barátom nem akar elhagyni, meg semmi ilyesmi, csak én érzem sokaszor ezt, és félek tőle, hogy nem lesz ő se nekem.

2022. ápr. 9. 15:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleg nehez ugy tanacsot, valaszt adni, hogy pont a lenyeget nem irtad le. Azt hogy mi a vita oka.
2022. ápr. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!