Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » T tegyek hogy elkezdjek...

T tegyek hogy elkezdjek kövéredni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, és 60 kilo, 175 cm, de akármennyit eszek nem hizok

2017. okt. 9. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Peritol tabletta!
2017. okt. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha lehetne akkor természetes úton, nem ilyen tablettákkal
2017. okt. 9. 19:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Gyúrással több esélyed van felszedni pár kilót. (Kezdetnek egy otthoni húzódzkodó és 8-10-12 kilós egykezes súlyzók is megteszik.) Az izmok alapos megdolgoztatása után pihenőnapot tartasz, és rendesen kialszod magad. Három óránként evés: hús hússal. Ha az izom igényli, hogy beépítsen, akkor beépít, ha nem, akkor ehetsz akármennyit, keresztülmegy rajtad. Ha már megy a gyakorlat pár hetente emeled a súlyokat. Hogy legyen étvágyad, többet kívánj, és bírj enni, rendszeres mozgás a friss levegőn. De a futkározást és más tüdőt lihegtető sportokat ne vidd túlzásba, mert attól úgy fogsz kinézni, mint egy agár. Nyáron az izzasztó kerti munkák és hasonló elfoglaltságok a tűző napon sem tesznek jót. (Csak annak, aki fogyni akar.) Zsírt felszedni ebben a korban szinte lehetetlen, de azért tudom ajánlani a kiadós esti pizzázgatásokat. A hízás lényege a nyugodt, szorongásoktól mentes élet, amikor az ember már révbe ért, és "hátradőlhet a fotelben". Mondjuk, ez az érettségi előtti időszak nem épp alkalmas erre. Légy türelemmel, később könnyebben fog menni!


Amúgy nyugi, nem te vagy a legvéznább, én pl. voltam 180/58 17 évesen. De a következő néhány év alatt a leírtak segítségével sikerült felmennem 80 kilóra. Sokat erősödtem, de hájasodtam is, az már picit sok volt. Most 182/77 vagyok.

2017. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A súlyod nem indokolja, hogy zsírt szedj fel, izmosodáshoz pedig eddz rendesen, pihenj s egyél megfelelően és kalóriatöbbletben...
2017. okt. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pont ezaz hogy az étel nem megy át ralytam gyorsan, mégis vézna vagyok
2017. okt. 9. 23:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennyi voltam ilyen idős koromban és sokkal jobban bírtam magam úgy ráadásul atletizáltam is jó eredménnyel. Teljesen rendben van a súlyod, az évekkel úgyis csak szaporodni fog lassan. Én 92kg vagyok most 42 évesen és diétázom is.
2017. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És maga is vézna volt ilyen idősen?
2017. okt. 21. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!