Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elvi kérdés: ha megcsal a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvi kérdés: ha megcsal a szerelmem attól még szerethet engem?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a kapcsolatunk, sosem veszekedtünk, de nemrég megtudtam hogy megcsalt egy másik lánnyal. Azt mondta ettől még engem szeret legjobban, és belepusztulna ha emiatt szakítanánk. És nem azért csalt meg mert velem rossz lenne szexelni. Sőt azt mondta velem a legjobb, és fordított esetben elnézné nekem is ha mással lennék együtt, mással feküdnék le, mert szerinte nem ettől függ hogy szeret-e engem vagy hogy milyen a kapcsolatunk.

2022. ápr. 23. 13:45
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
És azt nem írtam oda hogy annyira én se akadtam ki, meg nem tudom emiatt utálni, de most eléggé megrendült a bizalmam, és én csak attól tartok mi van ha egyszer olyat talál akit jobban fog szeretni.
2022. ápr. 23. 13:47
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Ez marhaság. Ha igazán szeretne téged, akkor még csak eszébe sem jutott volna a megcsalás gondolata. Aki valóban szeret, az csak rád gondol és csak téged szeret. Biztos, hogy itt valami nem oké, hazudik neked, mert ha tényleg téged szeretne a legjobban és tényleg veled lenne a legjobb számára az együttlét, akkor nem csalt volna meg. Szakíts vele, ha jót akarsz magadnak. Olyan kapcsolatban nem lehet élni, ahol a kommunikáció nem megfelelő és ahol nincs meg a bizalom és az őszinteség.
2022. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem lehetséges, hogy ettől még szeret téged. Szóval ha annyira te sem akadtál ki és ő is szeret téged akkor adhatsz neki még egy esélyt, aztán majd meglátod, hogy alakul.
2022. ápr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Ez nagyon egy ilyen manipulációs szöveg. Aki szeret tényleg, annál fel se merül még gondolatba se megcsalás. Ezzel próbálja enyhíteni azt hogy megcsalt. És ezt észre kéne venned, ezzel nagyon be tud etetni ha hagyod neki. Legyél józan, biztos te is érzed hogy ez nagyon nem oké ha ilyet megtett. Jó szándékból mondom hogy hagyd ott mert jobbat érdemelsz. Nem egy olyat, aki a megcsalása után próbálja bemagyarázni hogy attól még téged szeret, ez nagyon szánalmas.
2022. ápr. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem szívből szeret Téged, ha megcsalt. Nála jobbat érdemelsz.
2022. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyszer megcsalt, megteszi ujbol es ujbol....
2022. ápr. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2022. ápr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Én nem értek egyet az előttem válaszolókkal. Szerinetem, attól hogy megcsalt, még lehet hogy szeret téged és ez volt a kérdés. Az ugyanakkor igaz, hogy ha egyszer megcsalt és ezt elfogadod és vele maradsz, akkor lehet, hogy később is megfog csalni.
2022. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon szomorú, hogy ez egyáltalán kérdés lehet. :( Ez az eredménye a sok nyitott kapcsolatnak meg egymást megcsaló k.urválkodó latorkodó szülőnek, akik ezt csinálják a gyerek előtt, akikben semmilyen erkölcsi tartás nem alakul ki.
2022. ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Elvben még szerethet, de annyira már biztosan nem, különben nem csalna meg.
2022. ápr. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!