Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
A barátom cigizett/cigizik. Megbeszéltük, hogy lehagyja lassan, mert másképp szakítunk, le is hagyta vagy lehet csak hazudott. Később újra elkezdett cigizni, és csak utólag derült ki. Szerintetek szakítsak vele? Igaz azt mondtam neki, hogy az lesz ha cigizik, de szeretem. Mit tegyek?

2022. máj. 5. 14:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Lehet rossz témakörbe tettem a kérdésem.
2022. máj. 5. 14:17
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Figyelj. Párválasztásnál mindig előjön a cigi kérdés. Ha nem vagy képes elfogadni minek jössz össze dohányzóval? Én is cigizek és nehezebb leszokni mint gondolod. “Azé mer’ te szakitasz vele akkó” meg pláne nem fog leszokni. Vagy elfogadod mert elvileg szereted. Vagy keress olyat aki nem dohányzik. Ennyi.
2022. máj. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Vagy elfogadod úgy ahogy van, vagy szakítasz vele. Ahhoz, hogy leszokjon akartat kell, és ha az nincs meg, akkor nem is fogja abba hagyni. Az már mondjuk tényleg szakításra ad okot, hogy ilyen dologról hazudott.
2022. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha miattad nem hagyja abba, pedig megbeszéltétek és nem is próbálkozik az azért jelent valamit.
2022. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
Ki vagy te hogy megmond neki???Miért jössz össze ilyennel? Te kerestél volna olyat aki nem dohányzik, ő meg olyat aki elfogadja...
2022. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Kislány legközelebb olyan pasival kezdj aki nem dohanyzik, már eleve!

-Egy apuka

2022. máj. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eleve mikor összejöttünk a legelején abban egyeztünk meg, hogy lefogja hagyni.
2022. máj. 5. 15:20
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Vótmá! Emiatt sztem kár szakítanod vele, úgyis tinik vagytok, lesz még 25 barátod. Majd ha komoly kapcsolatba kezdesz, akkor ne kezdj ilyennel és ennyi.
2022. máj. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészről rohadtul jogos, amit az előttem válaszolók írtak. Ne gyere össze olyannal, aki cigizik, ha nem bírod elfogadni. Volt dohányzó barátnőm, de soha eszembe nem jutott volna, hogy megpróbáljam leszoktatni, ha ő nem akar.

Másrészről pedig, ha nagyon akarna, letudna szokni, vagy találhatna helyette mást. Anno nagyapám úgy szokott le, hogy nagyanyám egyik nap azt mondta neki, hogy soha többet nem kap cigit, mindezt, mikor már mindketten nyugdíjasok voltak. És láss csodát, amíg ezt nem hallottam, nem is tudtam, hogy nagyapám valaha cigizett

2022. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel neked kizaro ok, igy csak olyan pasikkal ismerkedj, aki gyuloli a cigit
2022. máj. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!