Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy engedjem el őt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engedjem el őt?

Figyelt kérdés

2 év 9 hónapig voltunk "együtt". Ez idő alatt, nagyon sok nővel megcsalt, hazudozott nekem,becsapott,átvert stb. Nagyon rosszul bánt velem. És mégsem tudom őt elengedni😥😥 hiába tiltom le,a leghosszabb idő 24 óra volt ami alatt levolt tiltva☹️ feloldom őt mindig és várok rá reménykedem benne hogy visszajön pedig tudom hogy nem kéne. Tudom azt ishogy nem kellek neki nem akar velem lenni. Ezt ő nem mondja el nekem csak a viselkedésével ezt mutatja. Lassan egy éve együtt van egy lánnyal először mellettem csinálta amit nem vettem észre majd pedig letiltott mikor megtudtam, és kb 3 hét múlva feloldott mondván megváltozik és elhagyja a lányt..de azóta is vele van. Velem még csak most fejezte be ezt a dolgot de úgy, hogy én nem bírtam már azt a kemény ignorálást amit velem tett és én nem keresem kb 2 napja de nagyon nehéz folyton rá gondolok.☹️☹️☹️😥 Mit tehetnék?? Ő 28 én 19

És mindig 15-16 éves lányokkal csalt😑 azokat nőnek nevezi engem meg bolond kislánynak

Legutóbbi talink kb 3 hete volt és majdnem elvert engem,akkor is nagyon csúnyán bánt velem. 😑😑😥 És agyban mindent tudok eldöntök hogy elengedek de a szívem mindig várja őt


2022. máj. 30. 18:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Decemberben szakítottunk azóta volt egy kapcsolatom 4 hónapig viszont ő mindig írt nekem és folyton bekavart úgymond nekem mert folyton rá vártam reménykedtem hogy együtt leszünk és a párom ez miatt nem tudtam megszeretni ezért kellett vele szakitanom mert egyszerűen nem tudtam bele szeretni.
2022. máj. 30. 18:15
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
Engedd el simán.😊 Ne foglalkozz vele. 🙄. Majd idővel jobb lesz. 🤗
2022. máj. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!