Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm menni akar velem ide-oda, de utálok kimozdulni? most hétvégén pl strandolni akar

Figyelt kérdés
múltkor meg moziba akart menni, de szerintem otthon a tv-n sokkal kényelmesebb filmet nézni, ráadásul egy fillért nem kell érte fizetni.... ja és bármikor meg lehet állítani amíg kimegy az ember wczni
2022. jún. 2. 15:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%
Hát, olykor-olykor nem ártanak a közös programok. Hiába kényelmesebb, azért az sem jó, ha soha nem mozdultok ki. Szerintem előbb-utóbb terhes lesz neki ez a szintű lustaság, ha soha sehova nem akarsz majd vele menni.
2022. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
hogy érted azt hogy terhes lesz?? max akkor lenne terhes ha nem használnék gumit
2022. jún. 2. 15:28
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, a helyzet lesz terhes, nem a barátnőd.
2022. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%

A lányok többsége jobban szeret kint lenni emberek között.

Olyan lánnyal működnél jól, aki nagyon introvertált.

2022. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
de miért jó kint lenni emberek között?? én tökéletesen érzem magam bent a 4 fal között
2022. jún. 2. 15:39
 6/29 anonim ***** válasza:
86%

Hol van ingyen tv, szólj!

Elég szegényes életformád van: tévé előtt dögleni, sör, csipsz.


Na, 5 perc, utána már vége is. Ágyő!

Ez nagyon primitív.

2022. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

" sör, csipsz."


hol írtam hogy szeretem ezeket? a sört ki nem állhatom, már a szagától is rosszul vagyok. csipszet meg kb fél éve ettem utoljára

2022. jún. 2. 15:41
 8/29 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy te jó érzed magad így, nem jelenti, hogy a barátnőd is.

Olykor biztos jó otthon kicsit összebújva filmezni. De ezt hosszabb távon meg fogja unni.

2022. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

"Hol van ingyen tv, szólj!"


hallottál már az internetről? le lehet szedni onnan filmeket majd megnézni tvn

2022. jún. 2. 15:43
 10/29 anonim ***** válasza:
86%
na ez tuti, hogy troll kérdés megint
2022. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!