Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátnőm menni akar velem ide-oda, de utálok kimozdulni? most hétvégén pl strandolni akar

Figyelt kérdés
múltkor meg moziba akart menni, de szerintem otthon a tv-n sokkal kényelmesebb filmet nézni, ráadásul egy fillért nem kell érte fizetni.... ja és bármikor meg lehet állítani amíg kimegy az ember wczni
2022. jún. 2. 15:10
1 2 3
 11/29 szenderke ***** válasza:
96%

Én se szeretem a nagy tömeget, és a párom sem. Mi is ritkán megyünk moziba, zsúgoltság van és mindenki csámcsog. Ezeket megértem. De valóban néha ki kell mozdulni. Mi a múltkor elmentünk falat mászni, mert kíváncsiak voltunk rá milyen. Szoktunk túrázni, kifejezetten olyan útvonalakon, amik nem népszerű helyek. Strandolni se nagyon szeretünk, de néha jól esik, ilyenkor valami kisebb, családiasabb strandot nézünk ki.

Igen, van, amikor kényelmesebb otthon dögleni. De nem állhat ebből az ember élete. A mozgásszervi betegségek ott lappanganak minden kanapé és ágy alatt.

De gondolj bele, a halálos ágyadon mikre szeretnél visszaemlékezni? Arra, hogy milyen jó volt egész életedben a 4 fal között ülni? Az életben élményeket és emlékeket kell szerezni, különben a halálod óráján úgy leszel ott, hogy nem is éltél...

Barátkozni és könnyebb, ha vannak sztorijaid és emlékeid, amiket elmesélhetsz.

2022. jún. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

"Arra, hogy milyen jó volt egész életedben a 4 fal között ülni?"


PONTOSAN!! minden perc időpocsékolás amikor nem otthon vagyok!!

2022. jún. 2. 15:55
 13/29 A kérdező kommentje:

"Barátkozni és könnyebb, ha vannak sztorijaid és emlékeid, amiket elmesélhetsz."


igaz, de ki akar barátokat? azokkal is ki kéne mozdulni

2022. jún. 2. 15:55
 14/29 L.. István ***** válasza:
88%
Egyáltalán minek neked barátnő? Csak a gond van vele, szekál minden hülyeségért. Rendelj házhoz prostikat, jön, levarrod, elmegy, nem kell vele még dumálni se.
2022. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

". Rendelj házhoz prostikat, "


Akkor se rendelnék ha ŐK fizenének NEKEM, ki tudja hány százan baszták már meg őket.... a prostikat az emberiség legaljának tartom, nagyon lenézem őket

2022. jún. 2. 16:05
 16/29 anonim ***** válasza:
91%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..

Úgy látom valahogy mégis sikerült barátnőt szerezned, 1 hónapja még azért rinyáltál, hogy senkivel sem jön össze a dolog. Szuper, most lett egy barátnőd, viszont ne vedd készpénznek, hogy veled marad, ha nem vagy hajlandó randizni vele.

2022. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
95%
15# Én meg azokat az embereket tartom az emberiség legaljának, akik mindenkinél jobbnak hiszik magukat, de közben semmit sem tesznek a céljaikért, és elvárják másoktól, hogy helyettük dolgozzanak, majd ha valami nem tetszik, már mennek is fel az online anonim platformokra panaszkodni meg szidni az emberiséget.
2022. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
96%

Alapvetően én is introvertált vagyok és szeretek otthon iszogatni és filmezni, de olykor jó kicsit kimozdulni, mozizni, kocsmázni stb.

Ha lenne barátnőm, akkor is kapható lennék.

A bátyámnak pár éve volt rövid ideig nője...elvoltak moziban, ahol bátyám hosszú évek óta nem járt, meg elvoltak utcai fesztiválon stb.

Aztán bátyámon újra kijött a szokásos rutin: munka, lustálkodás, xbox stb.

Kevésbé volt hajlandó kimozdulni. És persze mi lett a vége? A csaj dobta...ezt csak úgy példának itt hagyom.

Röviden, neked vagy nem kell nő, vagy olyan kell, aki hozzád hasonlóan nem szeret kimozdulni.

2022. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
95%
"Incel" troll mai kérdése is megvolt. Csak azt nem értem hogyan szerzett egy nap alatt barátnőt.
2022. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
96%
Akkor mégis mi a fenének vagy együtt a barátnőddel? A helyedben inkább örülnék, ha egy kapcsolatban az lenne a legnagyobb bajom, hogy a barátnőm szeretne moziba meg strandra menni.
2022. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!