Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm azt mondta hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta hogy ha nem vagyok hajlandó kimozdulni és egész nap GTA-zok akkor szakít velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 12:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Ne gta-z annyit
2022. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Inkább szexeljetek
2022. jún. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Mozdulj ki vele, ennyi.
2022. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De én utálok kimozdulni, holnap pl strandra akar menni és azt meg ki nem állhatom.... úgy vagyok vele hogy ha fürödni akarok akkor ott a fürdőkád
2022. jún. 3. 12:28
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem illetek össze, nem is baj ha szakít.
2022. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem vagytok egymásnak valók. Ha egy lány már szakítással fenyeget, akkor ez a dolog már eldőlt. Pár nap és szakítani fogtok.
2022. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Már megint te? Ahogy a másik kérdésednél is megírtuk, ha kicsit sem vagy hajlandó kivonszolni a lusta segged a valódi világba, akkor ne csodálkozz, ha a leendő ex-barátnőd élni akar.
2022. jún. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A 4 fal között is lehet élni, sose értettem a kimozduló-fétises embereket....
2022. jún. 3. 12:46
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

Már tegnap is feltetted ezt a kérdést. (valószínűleg az is kamu volt, de mindegy)

Én azt gondolom, hogy jogosan akar veled szakítani ha egész nap GTA-zol, mert ez azt jelenti, hogy vele sem foglalkozol. Az pedig szerintem se teljesen normális, hogy egyáltalán nem akarsz kimozdulni, de ha te így érzed jól magad, akkor keress egy olyan barátnőt aki ilyen szempontból olyan mint te.

2022. jún. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem amúgy kamu a kérdés, mert ilyen alapon nem is lehetne barátnője, hacsak nem online jött össze vele és még sosem találkoztak. Azt sem tudom elképzelni, hogy egy lány összejön olyannal, aki mindig otthon van. Fura az egész.
2022. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!