Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm azt mondta hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta hogy ha nem vagyok hajlandó kimozdulni és egész nap GTA-zok akkor szakít velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 12:15
1 2
 11/19 dregor ***** válasza:
91%
Keress egy olyan nőt, amelyik ilyen barlanglakó, mint te... A csajod meg küld el hozzám, majd én elviszem strandolni. :D
2022. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2022. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
Vagy abbahagyod a játékot, vagy ennyi volt. Válassz!
2022. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

" Azt sem tudom elképzelni, hogy egy lány összejön olyannal, aki mindig otthon van."


mi ebben a fura? ilyen alapon csak a hajléktalanoknak lehetne barátnője, na azok aztán SOHA nincsenek otthon.

2022. jún. 3. 13:26
 15/19 NTBS ***** válasza:
87%
Szerintem változtass a szokásaidon. Több ezer férfinek nincs párja, te pedig bár van neked mégsem vagy hajlandó tenni érte. Tessék alkalmazkodni a való élethez.
2022. jún. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
87%
Szerintem a GTA-t válaszd. Egy csomó pénzt spórolsz, ha nincs barátnőd, amiből simán elmehetsz prostizni, szóval kitudod elégíteni az igényeidet anélkül, hogy szórakoztatni kellene a barátnődet, plusz egy csomó veszekedést is megspórolsz. Egyébként a szexbabák is nagyon élethűek már és ki tudja hova fejlődik a technológia. Szerintem érdemesebb egy ilyenre beruházni. Egy normálisabb belekerül párszáz rúgóba, de ezt legalább csak egyszer kell kifizetni, egy igazi nő pedig pár hónap alatt elvisz ennyit és a fent említett problémakkal is küzdeni kell közben. Ezt meg csak megtisztítod és berakod a szekrénybe.
2022. jún. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz döntés, de szerintem inkább menjél bowlingozni Roman-nel. :D
2022. jún. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Minden rossz indulat nélkül mondom, hogy keress magadnak olyan kaliberű lányt, aki hasonló hozzád. Nekem fordítva volt exemmel, mindig petárda volt a fenekében és midnenhova is menni szeretett volna míg én csal LoL-ozni szerettem volna meg filmezni, sorozatozni.

Mostani párom pont olyan couch potato, mint én :) Megyünk kirándulni és programokra, de az idő nagy részében bent vagyunk és mindkettőnk nagyon élvezi és semmiből nem szenved hiányt. Az életvitel és érdeklődés beli különbségek sajnos szakításhoz vezetnek. Egyértelmű, hogy teljesen más fontos nektek időtöltés szintjén.

2022. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
47%
Dobd ki a pitsába.
2022. jún. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!