Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Kezdem azt érezni hogy kiábrándultam belőle és erre meg is van az okom, még pedig az hogy 3x megcsalt, úgy hogy más fiúval kavart a hátam mögött, csóknál több nem votl, de viszont 3x megtette. Ennek ellenére mindig vissza mentem hozzá mert szeretem. Rengeteget hazudott, titkolózott, átvert, hátba szúrt, és mind ezek ellenére vele maradtam. 2 éve vagyunk együtt, de ebbe a 2 évbe több fájdalmat okozott mint még soha senki más! Sokszor próbáltam már vele szakítani mert nem bírtam, de mindig érzelmileg zsarolt. Tudom hogy más már kidobta volna réges régen, de én nemtudtam, és amikor ki is akartam akkor se tudtam mivel zsarolt. Tönkre tett lelkileg testileg és még mindig szeretem. Tudom... ilyen nőt nem szeretni kéne hanem gyűlölni! De már nagyon azon vagyok h szakítani akarok vele, akármennyire is fájni fog, de így csak szenvedek mellette, ki merem azt jelenteni hogy nem vagyok boldog mellette! Próbáltam már ezt el mondani neki, de még én jöttem ki szarul, mindig próbált úgy beállítani hogy még én éreztem magamat szarul. Volt már valaki hasonló helyzetben?


23 éves vagyok a barátnőm 17


2022. jún. 6. 22:19
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és azt el felejtettem le írni hogy a mai napig titkolózik és hazudik, általában mindig rá jövök és szembesítem is vele de a szemembe hazudik!!!
2022. jún. 6. 22:20
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Egy 17 éves p..ca manipulál, nyilván szakítani kellett volna vele már rég, de persze én is jártam így...ne várd meg amíg teljesen tönkre tesz. Kúrd meg még egyszer és utána dobd ki..ezt tenném vele.
2022. jún. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Odamész hozzá és a szemébe mondod, hogy vége. Utána pedig nem hagyod, hogy zsaroljon.
2022. jún. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Csajozz be, és figyeld meg hogy az új csajod majd elkergeti úgy hogy meg se áll az anyucija szoknyájáig.
2022. jún. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
mivel zsarolt ez a ribi?
2022. jún. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Hogy tud zsarolni? Ha valakit el akarok hagyni, akkor elhagyom és ennyi, hogy lehet ezzel megtartani valakit? Nincs önbizalmad, ez a baj, pedig az kellene. Már az első 2 mondatodban leírtak után lapát.
2022. jún. 7. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Fölösleges bármit is mondani neki, szakítasz és kész. Aztán tiltod mindenhonnan.

Ennyi.

Tapasztalat. Tudom mit érzel most, én is nehezen léptem ki egy toxikus kapcsolatból, mindig visszakönyörögte magát. Aztán egyszer kemény voltam. Tiltottam mindenhonnan, esélye se legyen írni nekem. Próbált a barátaimon keresztül kapcsolatba lépni velem, de szerencsére olyan barátaim vannak, akik tudták milyen rossz volt nekem, így elküldték a halálba.

És először nehéz lesz, mert azt hiszed szereted, de majd ha megnyugszol pár hónap után, rájössz hogy jobb egyedül mint egy rossz kapcsolatban.

És tanulópénznek is jó volt nekem, nem hagyom hogy bárki is úgy bánjon velem, soha többet. Már az első jeleket észreveszem, és már lapátra is teszem az illetőt.

Most boldog vagyok, 1 éves kapcsolatban.

Kitartás, és legyél határozott, és tényleg azonnal tiltás, ne hagyd, hogy magyarázkodjon, vagy könyörögjön. Úgysem változik meg semmi, és neked csak rossz lesz mindig amíg vele vagy.

2022. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

Wow, 15 éves volt ő, te meg 21 amikor összejötetek?!

Már nem azért, de légy férfi, ez a csaj még kislány hozzád képest...

Tiltsd mindenhonnan, zárd ki az életedből!

2022. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a kérdés, hogy hogyan szakíts? Túlságosan kötődsz hozzá annak ellenére amit csinált és nem tudsz szakítani? Pedig minél hamarabb kellene. Legközelebb amikor találkoztok mondd meg neki, hogy amit csinált az nem elfogadható és hagyd ott.
2022. jún. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!