Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon buta a barátnőm, ebből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon buta a barátnőm, ebből hosszú távon mi legyen?

Figyelt kérdés

Tehát nagyon szép, tényleg egy jó csaj, minden téren szeretem, viszont komoly gondokat vettem észre rajta mostanában. Az elején nem volt gyanús, azt hittem véletlenül csinálja ezeket, de most már láttom hogy valami nincs rendben.


A memóriája konkrétan zéró, el felejti ha írok neki egy nap aztán nem ír vissza, mindent ékezet nélkül ír azt is hibásan (erre azt mondta hogy nincs kedve pötyögni) okés de engem k..ára idegesít, hogy én meg próbálok mindig normálisan, helyesen fogalmazni. A másik hogy ilyen 1 bites eszik, iszik, kefél de egyébként mintha nem is gondolkodna :d de tényleg csak így van. Semmit nem tudok meg beszélni vele mert érzelmi intelligencia sincs nála.


Tényleg én még ilyent nem láttam, mindent tőlem vár el hogy oldjam meg, mert egyébként nem vagyok férfi, de úgy egyébként én nem tudom hova tenni ezt a csajt MINDENT de tényleg mindent elfelejt, mint egy szenilis vénasszony.


Ennek ellenére nagyképű, és azt hiszi ő a világ középpontja.


De az vágta ki ma nálam a biztosítékot, hogy ma beszéltünk hogy mi lesz velünk ha meg halunk, és ő tök komolyan azt mondta hogy lepkék leszünk.


Tényleg már ég a pofám miatta, jó vele megjelenni, mert jól néz ki, de így mit csináljak vele? Tanulni sem képes hiába próbálom segíteni. 18 éves én 19


2022. jún. 9. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Te se lehetsz az emberiség csúcsa, ha együtt vagy egy ilyen szinten buta lánnyal csak azért, mert jól néz ki. Akárhogy nézzen ki, ha valaki ennyire zokni agyilag, ahhoz bottal nem nyúlnék, nemhogy a f*szomat beletegyem
2022. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele azonnal ha így írsz róla. Nem szereted őt, semmi értelme ennek a kapcsolatnak. Csak azért jöttél vele össze, mert jól néz ki. Mondjuk részben megértem, én sem szívesen lennék együtt egy ilyen lánnyal.
2022. jún. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Intellektuálisan nem vagytok egy szinten, nem illetek egymáshoz, ebből csak több probléma lesz. Még úgy is jobban jársz ha szingli vagy, ahelyett, hogy ilyen ember miatt idegeskedsz, hacsak nem történik valami komoly változás és a csaj megváltozik, de ez nem valószínű. Az nem mentség, hogy jól néz ki, vagy hogy fiatalok vagytok, mert te komolyabb partnert akarsz. Mind a ketten találnátok valaki mást, aki jobban illik hozzátok.
2022. jún. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
És te nagyon okos vagy ugye? Neked az érzelmi intelligenciád toppon van? Amikor egy olyan csajjal vagy együtt akit nem is igazán bírsz.
2022. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Én a helyedben csak addig tartanám meg, ameddig nincs jobb. Ne csald meg, csak majd akkor szakíts vele, ha van b-terv.
2022. jún. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Hát figyelj, az biztos hogy a kapcsolatotok egyáltalán nem fogja kibírni hosszú távon, mert olyan szakadék van köztetek - Bár azt kiemelném hogy te sem tűnsz szimpatikus személynek ha csak azért választottad őt mert jól nézett ki, és őszintén szerintem te sem kedveled annyira ezt a lányt az írásodból ítélve.

Mondjuk azt hozzáteszem hogy nem vonhatok le következtetéseket elvégre se téged se a párod nem ismerhetem személyesen, de az biztos hogy ez a kapcsolat nem fog sokat kibírni, szimplán nem illetek össze.

2022. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szakítanék
2022. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem arra gondoltam hogy hibátlan vagyok, egyszerűen idegesít már ez a szellemirtás ami köztünk megy, valószínűleg vége lesz lennek.


Köszi a válaszokat!

2022. jún. 9. 23:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedési fázisban még nem tűnt bajosnak a csaj?
2022. jún. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Az egy dolog hogy ő valóban nagyon buta és én például össze sem jöttem volna vele, úgyhogy szerintem szakítsatok. Viszont azért te sem lehetsz túl intelligens ha összejöttél vele csak azért mert jól néz ki.
2022. jún. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!